Ekspert Nieruchomości Inwestycyjnych.

Pracujemy jako Ekspert Kredytowy i Ekspert Nieruchomości Inwestycyjnych. Specjalizujemy się w finansowaniu nieruchomości. Pomożemy Ci uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny na mieszkanie dla Ciebie, apartament lub nieruchomości zakupione w celach inwestycyjnych. Nasze usługi są bezpłatne dla klientów – jesteśmy wynagradzani przez banki – tak właśnie funkcjonuje pośrednictwo kredytowe w Polsce. Pracujemy na rynku klienta masowego, premium, oraz inwestora. Na tej stronie możesz zapoznać się z naszą historią.

Nasze początki?

Posłuchajcie Dawida i Olgi jak to się wszystko zaczęło: „Swoją karierę zawodową zaczynaliśmy od zera: bez pieniędzy i bez znajomości. Nigdy w życiu nikt nie załatwił nam pracy, ani po znajomości nie dał zarobić pieniędzy. Do wszystkiego doszliśmy wspólnie dzięki ciężkiej pracy. Zanim założyliśmy firmę specjalizującą się w finansowaniu nieruchomości, przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości wspinając się po szczeblach kariery zawodowej. Ola pracowała min. jako osobisty doradca klienta, a Dawid pracował min. jako dyrektor regionalny private banking. Praca w korporacji dała nam bardzo wiele: wiedzę, doświadczenie i kontakty zawodowe. Zawsze marzyliśmy jednak o pracy we własnej firmie. Dziś możemy w końcu realizować nasze marzenia zawodowe poza korporacją pracując jako Ekspert Kredytowy. To już czwarty rok, kiedy prowadzimy naszą firmę.

Eksperci od finansowania i inwestycji nieruchomości – w końcu „na swoim”!

Rok 2015. Lipiec. Nigdy nie zapomnimy tej daty. To właśnie wtedy postanowiliśmy nigdy więcej pracować dla kogoś innego. To właśnie wtedy założyliśmy naszą firmę. Wiedzieliśmy, że na rynku powstała luka, którą wykorzystaliśmy. Jesteśmy firmą rozumiejącą szeroki rynek nieruchomości. Pomagamy zarówno w finansowaniu nieruchomości, jak również w inwestowaniu w rynek nieruchomości. Ekspert nieruchomości pomoże Ci wybrać najlepsze mieszkania na inwestycję. Z perspektywy czasu okazało się to najlepszą decyzją zawodową w naszym życiu. Piszemy bloga o tematyce kredytów i nieruchomości. Skupiamy się na niesieniu konkretnej pomocy czytelnikom. Artykuły opieramy na naszym doświadczeniu, dlatego możecie w nich znaleźć tak wiele przykładów z naszej pracy. Każdego dnia nasz zespół spotyka nowych klientów, poznajemy ich bolączki oraz potrzeby. Dzięki temu oferujemy zawsze konkretne i skuteczne rozwiązania.

Nasz zespół.

Małycha Business Finance to sukces całego zespołu. Firmę prowadzą wspólnie Olga z Dawidem. Olga pracuje jako Ekspert Kredytowy. Dawid pracuje jako Ekspert Nieruchomości, w naszym biurze odpowiada za finansowanie klientów szukających finansowania powyżej 1 mln złotych. Mamy świetnie zorganizowane biuro i bardzo kompetentnych ekspertów kredytowych, którzy są wspierani przez asystentów. Jest to niewątpliwie wartość dodana dla naszych Klientów i jedna z naszych przewag konkurencyjnych. Inni doradcy z powodu braku czasu nie są w stanie zaangażować się w pomoc i znalezienie najlepszych rozwiązań tak samo jak nasi doradcy. Nieustannie się rozwijamy i cały czas szukamy nowych osób do współpracy, ponieważ nasza marka na lokalnym rynku w Warszawie zaczęła wiele znaczyć.

Nasze przesłanie.

Wbrew pozorom każdy może otrzymać dużo tańszy kredyt i zarobić wiele pieniędzy na inwestycjach na rynku nieruchomości. Wystarczy uczyć się wielowątkowości kredytów i zależności rynku nieruchomości, co pewnie łatwe nie jest. Nie da się pozyskać tej wiedzy w kilka tygodni, ani nawet miesięcy. Na nasze doświadczenie zawodowe pracowaliśmy wiele lat. Możecie więc skorzystać z tego, co się przez ten czas nauczyliśmy. Dzięki temu będziecie mogli pozwolić sobie na więcej czasu i więcej oszczędności. Nasz ekspert kredytowy na pewno Wam pomoże. Dlatego jeśli to co piszemy ma sens to zapraszamy Cię na spotkanie na spotkanie do naszego biura.

Poznaj wartości, jakimi się kierujemy