kamil_stefanski

Kamil Stefański

Real Estate Advisor

Telefon: +48 789 199 077

kamil@malychanieruchomoscipremium.com

Kamil Stefański

Doświadczenie: Posiada doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy w takich firmach jak: Samsung, Sony, Philips, Vivo. Był tam odpowiedzialny za maksymalizację sprzedaży poprzez opracowywanie strategii sprzedażowej i dbałość o jej realizację. Dysponuje ugruntowaną wiedzą z zakresu kanałów sprzedażowych oraz technik negocjacyjnych. Długofalowe relacje, zapewnienie najlepszej obsługi stanowią dla niego główny cel pracy. Lata doświadczeń, konsekwencja w działaniu i setki zadowolonych Klientów, dają mu poczucie satysfakcji.

Kwalifikacje: Studiował na Akademii Wychowania fizycznego w Gdańsku i w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Podczas swojej kariery zawodowej ukończył wiele kursów i szkoleń z technik sprzedaży, negocjacji i budowania wizerunku marki.

Zainteresowania: Miłośnik zdrowego trybu życia i sportu. Piłce nożnej poświecił 14 lat dochodząc do gry na szczeblu zawodowym. Każdy dzień rozpoczyna od odwiedzenia klubu fitness. Aktualnie jego celem sportowym jest doskonalenie umiejętności w boksie. Entuzjasta podróży, trekkingu i muzyki.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com