karmen_melon

Karmen Melon

Real Estate Advisor

Telefon: +48 786 916 354

karmen@malychanieruchomoscipremium.com

Karmen Melon

Doświadczenie zawodowe: Temat nieruchomości od zawsze ją fascynował. Dotychczasowa kariera zawodowa związana była głównie z rynkiem kapitałowym. Głównie w segmencie klienta Private Banking - gdzie nieruchomości stanowiły znaczną część w dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych. Brała udział we wprowadzeniu na rynek jednego z pierwszych w Polsce produktów umożliwiających inwestorom indywidualnym lokowanie środków w mieszkania pod wynajem. Pracowała w takich instytucjach jak: Christian Baker Insurance Agency (w USA), Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, NWAI Dom Maklerski oraz Deutsche Bank. Wierzy, że otwartość, sumienność i rzetelność w działaniu jest ceniona przez klientów.

Kwalifikacje: Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunku zarządzanie finansami. Studiowała Business studies na University of Limerick w Irlandii. Zdała egzamin państwowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe dyrektora finansowego. Posiada również międzynarodowy certyfikat doradcy finansowego EFA EFPA.

Zainteresowania: Aktywne spędzanie czasu to coś co daje jej siłę do działania. Lubi sporty wodne - żagle, windsurfing, kajaki. Jednak kiedy sezon letni się kończy, to na nartach, zwłaszcza jak ma dobre towarzystwo, również zjedzie. Uwielbia też długie piękne trasy rowerowe, a w pochmurne dni teatr.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com