karolina_stelmach

Karolina Stelmach

Real Estate Advisor

Telefon: +48 789 342 413

karolina@malychanieruchomoscipremium.com

Karolina Stelmach

Doświadczenie: Nieruchomości i piękne wnętrza to jej pasja. Od 2012 roku z sukcesem zarządza firmą zajmującą się produkcją ekologicznych mebli premium z drewna bambusowego. Doświadczenie w sprzedaży i customer service zdobywała na rynku ekskluzywnych nieruchomości biurowych, najpierw będąc częścią zespołu odpowiedzialnego za wynajem biur Mindspace w Hali Koszyki w Warszawie, a następnie odpowiadając za otwarcie nowych lokalizacji w Bukareszcie. Szeroka sieć kontaktów, swoboda w nawiązywaniu relacji i przedsiębiorcza dusza naturalnie skierowały ją na rynek nieruchomości.

Kwalifikacje: Jest absolwentką studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem i studiów magisterskich Akademi Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku. Ukończyła wiele kursów związanych z negocjacjami, sprzedażą i marketingiem online.

Zainteresowania: Uwielbia piękne wnętrza, aktywny i zdrowy tryb życia, adrenalinę i sport w każdym wydaniu. Zawsze stara się uczyć i próbować nowych rzeczy. Kolarstwo górskie i szosowe, kitesurfing i dobre jedzenie to (oprócz męża) jej największa miłość.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com