katarzyna_wojciechowska

Katarzyna Wojciechowska

Real Estate Advisor

Telefon: +48 515 115 134

katarzyna.w@malychanieruchomoscipremium.com

Katarzyna Wojciechowska

Doświadczenie: Od 16 lat działa na rynku nieruchomości. Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą zdobywała u największych deweloperów. Brała udział w całym procesie inwestycyjnym. Tworzyła zespoły sprzedażowe, które osiągały wybitne wyniki w sprzedaży nieruchomości. Współtworzyła ścieżki komunikacyjne jak i procedury pracy w dziale sprzedaży całej firmy a dodatkowo wspierała tworzenie systemów sprzedażowych. W swojej karierze zawodowej dbała również o inwestycje od momentu analizowania i pozyskiwania gruntów poprzez współpracę z architektami i projekt menadżerami, by inwestycje były dopasowane do wymogów rynku. Dodatkowo wprowadzała skuteczne działania marketingowe. Katarzyna przez lata prowadziła klientów inwestycyjnych, którzy dzięki jej doświadczeniu i zaangażowaniu zarabiali na nieruchomościach.

Kwalifikacje: Uzyskała tytuł licencjata z Zarządzania i Marketingu w zakresie - Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Uczestniczyła w szkoleniach dotyczących zarządzania: zmianą, konfliktem, kompetencjami, zespołem oraz zaawansowanych technik sprzedaży.

Zainteresowania: Z miłości do pięknych wnętrz pasjonuje się aranżacją, remontami i ich metamorfozami (w tym home staging), uwielbia rzemiosło (stolarstwo, metaloplastyka). Uważa, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie. Katarzynę pasjonują również podróże gównie kierunek Azja i jej kuchnia.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com