Kim_jestesmy

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą historię i nasze wartości.

Małycha Business Finance prowadzi Olga Małycha - jeden z najbardziej doświadczonych Ekspertów Kredytowych w Polsce. Pracujemy w myśl ustawy o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami, co oznacza że naszą pracę wynagrdzają banki. Olga pisze bloga o kredytach, który jest odwiedzany w każdym miesiącu przez kilkanaście tysięcy osób.

Specjalizujemy się w finansowaniu nieruchomości. Pomożemy Ci uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny na mieszkanie dla Ciebie, bądź apartament lub dom segmentu Premium, bądź nieruchomości zakupione w celach inwestycyjnych. 

Nasza firma formalnie nazywa się MBF & MNP. Posiadamy dwa departamenty sprzedażowe. Małycha Business Finance (MBF) to nazwa marketingowa firmy pośrednictwa kredytów hipotecznych, którą prowadzi Olga z zespołem. Małycha Nieruchomości Premium (MNP) to z kolei nazwa marketingowa agencji nieruchomości, którą prowadzi Dawid - mąż Olgi. Trzecią firmą Olgi i Dawida jest Małycha Kursy Online (MKO), jest to platforma kursów online o tematyce kredytów hipotecznych i nieruchomości.

Nasze początki

Posłuchajcie Dawida i Olgi jak to się wszystko zaczęło: „Swoją karierę zawodową zaczynaliśmy od zera: bez pieniędzy i bez znajomości. Nigdy w życiu nikt nie załatwił nam pracy, ani po znajomości nie dał zarobić pieniędzy. Do wszystkiego doszliśmy wspólnie dzięki ciężkiej pracy. Zanim założyliśmy firmę specjalizującą się w finansowaniu nieruchomości, a później dodatkowo agencję nieruchomości przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości wspinając się po szczeblach kariery zawodowej. Ola pracowała min. jako osobisty doradca klienta, a Dawid pracował min. jako dyrektor regionalny private banking. Praca w korporacji dała nam bardzo wiele: wiedzę, doświadczenie i kontakty zawodowe. Zawsze marzyliśmy jednak o pracy we własnej firmie. Dziś możemy w końcu realizować nasze marzenia zawodowe poza korporacją pracując jako Ekspert Kredytowy. To już czwarty rok, kiedy prowadzimy naszą firmę.

Eksperci od finansowania i nieruchomości – w końcu „na swoim”!

Rok 2015. Lipiec. Nigdy nie zapomnimy tej daty. To właśnie wtedy postanowiliśmy nigdy więcej pracować dla kogoś innego - założyliśmy naszą pierwszą firmę. Marka Małycha Business Finance to firma pośrednictwa kredytowego. Pomagamy w wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego. Z perspektywy czasu okazało się to najlepszą decyzją zawodową w naszym życiu. Kilka lat później od założenia MBF powstała nasza druga marka MNP – czyli Małycha Nieruchomości Premium. Dlatego dziś potrafimy kompleksowo obsługiwać naszych klientów zarówno od strony kredytów hipotecznych, jak i sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Piszemy bloga o tematyce kredytów i nieruchomości. Artykuły opieramy na naszym doświadczeniu, dlatego możecie w nich znaleźć tak wiele przykładów z naszej pracy. Każdego dnia nasz zespół spotyka nowych klientów, poznajemy ich bolączki oraz potrzeby. Dzięki temu oferujemy zawsze konkretne i skuteczne rozwiązania.

Nasz zespół

Małycha Business Finance to sukces całego zespołu. Firmę prowadzą wspólnie Olga z Dawidem. Olga pracuje jako Ekspert Kredytowy i Członek Zarządu. Dawid w części agencji nieruchomości odpowiada za rozwój MNP. Wspólnie koncentrują się na rozwoju trzech marek: MBF, oraz MNP, oraz MKO. Mamy świetnie zorganizowane biuro i bardzo kompetentnych ekspertów kredytowych, którzy są wspierani przez asystentów. Jest to niewątpliwie wartość dodana dla naszych Klientów i jedna z naszych przewag konkurencyjnych. Inni doradcy z powodu braku czasu nie są w stanie zaangażować się w pomoc i znalezienie najlepszych rozwiązań tak samo jak nasi doradcy. Nieustannie się rozwijamy i cały czas szukamy nowych osób do współpracy, ponieważ nasza marka na lokalnym rynku w Warszawie zaczęła wiele znaczyć.

Nasze przesłanie

Wbrew pozorom każdy może otrzymać dużo tańszy kredyt. Wystarczy uczyć się wielowątkowości kredytów i zależności rynku nieruchomości, co pewnie łatwe nie jest. Nie da się pozyskać tej wiedzy w kilka tygodni, ani nawet miesięcy. Na nasze doświadczenie zawodowe pracowaliśmy wiele lat. Możecie więc skorzystać z tego, co się przez ten czas nauczyliśmy. Dzięki temu będziecie mogli pozwolić sobie na więcej czasu i więcej oszczędności. Nasz ekspert kredytowy na pewno Wam pomoże. Dlatego jeśli to co piszemy ma sens to zapraszamy Cię na spotkanie na spotkanie do naszego biura.

Misja – czyli powody, dla których stworzyliśmy naszą firmę

Chcemy pomagać profesjonalnie i skutecznie w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Chcemy wyróżniać się wyjątkową jakością obsługi.

Wizja – czyli nasza przyszłość

Chcemy stać się firmą TOP1 na lokalnym rynku w Warszawie na rynku pośrednictwa kredytów hipotecznych.

Wartości – czyli nasze DNA

Odpowiedzialność

Chcemy brać odpowiedzialność za naszą pracę przed sobą, oraz klientem któremu pomagamy.

Rozwój Osobisty

Zależy nam na nieustannym podnoszeniu naszej wiedzy i naszych kompetencji.

Zdrowie

Chcemy troszczyć się o naszą kondycję fizyczną, oraz podejście do życia według kultury sportu.

Uczciwość

Pracujemy w sposób uczciwy wobec prawa i regulacji bankowych.

Tolerancja

Posiadamy szerokie horyzonty i otwarty umysł, liczy się dla nas tylko to, czy ktoś jest praworządnym obywatelem.

Czy jesteś ciekawy jak wygląda spotkanie z nami?