kredyty_mieszkaniowe

Kredyty Mieszkaniowe

Poszukujesz najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego? Interesują Cię kredyty mieszkaniowe? Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wyliczyć zdolność kredytową, wskaże najlepszy wariant oraz przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami!

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup mieszkania lub domu

Finansowanie budowy domu

Refinansowanie Kredytu

Pożyczka Hipoteczna

Nasze przewagi konkurencyjne

DOŚWIADCZENIE

  • 7 lat pracy w bankach
  • 5 lat prowadzenia biura pośrednictwa kredytów

PROCES

  • 2 doradców dla 1 wniosku
  • Wysyłanie raportów dwa razy w tygodniu do klienta

SKUTECZNOŚĆ

  • 48 mln kredytów w 2019 roku
  • Ponad 1000 spotkań z klientami w ostatnich 12 latach

Jak wygląda współpraca z nami?

Spotkanie z Ekspertem

  • sprawdzenie zdolności kredytowej

  • porównanie ofert

  • ustalenie wymaganych dokumentów

  • opisanie procesu kredytowego

Złożenie wniosku kredytowego

  • pomoc w przygotowaniu dokumentów

  • wypełnienie wniosków do kilku banków za pomocą prostej aplikacji

  • złożenie przez nasze biuro wniosków do min. 3 banków

Uzyskanie kredytu

  • wysyłanie do Ciebie raportów z postępu uzyskania kredytu

  • wybór najlepszej oferty

  • negocjacje cenowe z bankiem

  • analiza umowy kredytowej

Warto przeczytać:

Kredyt hipoteczny a zatrudnienie

Kredyt hipoteczny a zatrudnienie

Ten artykuł powinien przeczytać każdy kredytobiorca! Dowiedz się, jak forma zatrudnienia wpływa na zdolność kredytową!

Najtanszy kredyt mieszkaniowy

Najtańszy kredyt hipoteczny

Jak wybrać najlepszy kredyt ze wszystkich banków? Przeczytaj artykuł i zdobądź przydatną wiedzę.

O co pytać doradcę kredytowego?

O co pytać doradcę kredytowego?

W artykule dowiesz się o co pytać doradcę kredytowego podczas pierwszego spotkania. Sprawdź, jakie pytania należy zadać doradcy kredytowemu, oraz jak finalnie wybrać właściwą osobę do współpracy?
Zakup mieszkania od dewelopera a kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania od dewelopera a kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym - sprawdź nasz poradnik krok po kroku, jak otrzymać korzystny kredyt hipoteczny!

Zakup mieszkania na rynku wtórnym na kredyt

Zakup mieszkania na rynku wtórnym na kredyt

Zakup mieszkania z drugiej ręki na kredyt hipoteczny wymaga zorientowania w wielu aspektach. Sprawdź tutaj i zdobądź kompletną wiedzę!

Kredyty mieszkaniowe - Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Banki wynagradzają ekspertów kredytowych. W pełni reguluje to ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami. Wysokość wynagrodzenia jest jawna i przedstawiona jest w formularzu informacyjnym, jaki otrzymuje klient w trakcie procesu kredytowego. Kredyty mieszkaniowe stały się przez to jeszcze bardziej bezpiecznym produktem dla klientów.
Kredyty mieszkaniowe są udzielane niejako pod zastaw nieruchomości. Innymi słowy bank zabezpiecza się w IV dziale Księgi Wieczystej danej nieruchomości. Do czasu, kiedy wniosek o wpisanie tego zabezpieczenia się uprawomocni bank podwyższa oprocentowanie kredytu poprzez ubezpieczenie pomostowe.

Kredyty na zakup mieszkania mogą być dostosowane do sytuacji klienta. Warto wspomnieć o kwestii jaką jest karencja w spłacie kredytu. Oznacza to, że przez czas trwania karencji rata kredytu zmniejsza się o część kapitałową, ale w dalszym ciągu spłacamy odsetki. Okres karencji trwa najczęściej do uruchomienia ostatniej transzy kredytu, choć część banków umożliwia wydłużenie tego okresu na życzenie klienta. Najczęściej karencja w spłacie stosowana jest dla nieruchomości, które są w trakcie budowy (np. budowa domów lub zakup mieszkania budowanego przez dewelopera).

Każdy kredytobiorca może spłacać kredyty mieszkaniowe w systemie rat równych lub malejących. Raty annuitetowe to inaczej raty równe. Dokładniej polegają one na tym, że przez cały okres trwania danej stopy procentowej, raty nie ulegają zmianie. Kiedy oprocentowanie się zmieni rata tez się zmienia, ale jest równa przez czas, kiedy obowiązuje dana stopa procentowa.
Wskaźnik określający stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości określany w procentach. Jest wykorzystywany przez banki do określenia wysokości oprocentowania kredytu, czy też innych kosztów około kredytowych. Im niższy wskaźnik tym zwykle niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego. Wskaźnik ten nie może być większy niż 90%. Oznacza to, że kredytobiorca musi posiadać 10% wartości nieruchomości, a pozostałe 90% będzie kwotą kredytu. Kredyty mieszkaniowe wymagają posiadania tzw. twardego (gotówkowego) wkładu własnego.

Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe służą do sfinansowania zakupu pierwszego, lub kolejnego mieszkania, oraz domu przeznaczonego na cele mieszkaniowe. Z naszą pomocą możesz również zrefinansować swój obecny kredyt hipoteczny, lub uzyskać pieniądze na dowolny cel niezwiązany z działalnością biznesową zastawiając hipotekę swojej nieruchomości.

Przede wszystkim spotykając się z nami przedstawimy Ci najnowszy ranking kredytów mieszkaniowych. Kredyty mieszkaniowe to wielowątkowy produkt bankowy, dlatego warto je dokładnie przeanalizować. Sprawdzimy również Twoją zdolność kredytową, oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Na zakończenie spotkania otrzymasz od nas listę wymaganych dokumentów do złożenia wniosku oraz podsumowanie spotkania w postaci dedykowanego Tobie wydruku z systemu porównującego wszystkie oferty banków. To wszystko podczas jednego spotkania, do tego bezpłatnie. Taki proces reguluje ustawa o kredycie hipotecznym, która funkcjonuje w Polsce od 22 lipca 2017 roku.

Kredyty mieszkaniowe możesz poznać na wiele sposobów. Możesz uczyć się ich wielowątkowości przez wiele lat, lub skorzystać z naszej pomocy i naszego eksperta kredytowego.