kredyty_inwestorskie

Kredyty inwestorskie

Pomożemy Ci sfinansować nieruchomości przeznaczone na wynajem, oraz inwestycje.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny

Kredyt na flipa mieszkania lub domu

Kredyt pod wynajem mieszkania lub domu

Kredyt na inwestycję deweloperską

Nasze przewagi konkurencyjne

DOŚWIADCZENIE

 • Praca w sektorze bankowym w departamencie Private Banking

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

 • Jesteśmy właścicielami Agencji Nieruchomości Segmentu Premium

SKUTECZNOŚĆ

 • 4,4 mln – Najwyższy Kredyt Hipoteczny jaki pomogliśmy uzyskać

Jak wygląda współpraca z nami?

Spotkanie z Ekspertem

 • sprawdzenie zdolności kredytowej

 • porównanie ofert

 • ustalenie wymaganych dokumentów

 • opisanie procesu kredytowego

Złożenie wniosku kredytowego

 • pomoc w przygotowaniu dokumentów

 • wypełnienie wniosków do kilku banków za pomocą prostej aplikacji

 • złożenie przez nasze biuro wniosków do min. 3 banków

Uzyskanie kredytu

 • wysyłanie do Ciebie raportów z postępu uzyskania kredytu

 • wybór najlepszej oferty

 • negocjacje cenowe z bankiem

 • analiza umowy kredytowej

Warto przeczytać:

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa – czyli kredyt pozwalający uniknąć prowizji za udzielenie kredytu i opłaty za jego wcześniejszą spłatę. Sprawdź jak go zdobyć?

Negocjowanie ceny mieszkania

Negocjowanie ceny mieszkania

Negocjowanie ceny mieszkania może okazać się skutecznym sposobem na oszczędzenie pieniędzy. Sprawdź, jak skutecznie negocjować cenę mieszkania!

Gotowiec inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Gotowiec inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Gotowiec inwestycyjny jest dziś bardzo popularnym sposobem na lokowanie nadwyżek finansowych na rynku nieruchomości inwestycyjnych. Sprawdź, czy możesz kupić taką nieruchomość na kredyt hipoteczny?

Kredyt na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem może być doskonałym narzędziem dla uzyskania dochodu pasywnego. Z artykułu dowiesz się, jak ustawić finansowanie bankowe, aby uzyskiwać maksymalny przepływ gotówki z inwestycji w nieruchomości.

kredyt dla dewelopera

Kredyt Deweloperski

Kredyt deweloperski jako sposób na finansowanie projektów mieszkaniowych.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Inwestowanie w nieruchomości pozwala generować dochody na wiele sposobów. Sporadycznie, poprzez flipy. Regularnie poprzez najem nieruchomości. Sezonowo poprzez inwestycje deweloperskie. Każdy z tych sposobów może być dochodem akceptowalnym przez banki, pod warunkiem że jest osiągany w dłuższym terminie.
Banki w Polsce wymagają, aby działka była wkładem własnym klienta w kredycie na inwestycję deweloperską. W pewnych przypadkach zakładając dodatkowe zabezpieczenie można starać się o indywidualne warunki.

Tak, jest to możliwe. Inwestowanie w nieruchomości to również przygotowanie mieszkania do wynajmu, lub sprzedaży poprzez odpowiedni remont. Bank rozlicza remont poprzez inspekcję na nieruchomości, nie wymaga przedstawienia rachunków i faktur.

Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami eksperci kredytowi wynagradzani są przez banki. Wysokość wynagrodzenia jest jawna i przedstawiona jest w formularzu informacyjnym, jaki otrzymuje klient w trakcie procesu kredytowego. Kredyty mieszkaniowe stały się przez to jeszcze bardziej bezpiecznym produktem dla klientów.
Inwestowanie w nieruchomości byłoby wtedy znacznie prostsze, ale niestety według polityki kredytowej banków nie jest to możliwe. Mechanizm spółki celowej wykorzystuje się do finansowania inwestycji deweloperskich.

Kredyty Inwestorskie:

Inwestowanie w nieruchomości oferuje wiele strategii zarabiania pieniędzy. Kredyty inwestorskie to kredyty na zakup mieszkań pod wynajem krótko i długo terminowy, gotowce inwestycyjne, oraz house flipping. Inwestowanie w nieruchomości poprzez finansowanie bankowe wymaga bardzo specyficznej wiedzy na temat kredytów. Dziś banki coraz są w stanie zaoferować kredyty inwestorskie pomagając klientom osiągać dobre rentowności na projektach finansowanych kredytem.

Nasze doświadczenia bankowe oraz biznesowe (prowadzimy także agencję nieruchomości rynku Premium) sprawia, że inwestowanie w nieruchomości dla naszych klientów staje się łatwiejsze i bardziej rentowne. Dzięki temu łączymy doświadczenia i jesteśmy skuteczni dla naszych klientów zarówno w zakresie pozyskiwania finansowania na zakup mieszkania lub domu, oraz późniejszej sprzedaży tych nieruchomości.

Olga pracuje jako szef firmy kredytowej, a Dawid jako szef firmy nieruchomościowej. Oboje przez wiele lat pracowali w sektorze bankowym, również w działach Private Banking dzięki czemu doskonale czują segment klienta inwestującego w nieruchomości. W swoim życiu kupowali nieruchomości w celu inwestycyjnym, zarówno przy budowie własnego portfela nieruchomości pod wynajem, jaki i celu flippingu.