blog-kredytowy

Blog Kredytowy - dzielimy się wiedzą naszych ekspertów!

Nazywamy się Olga i Dawid i jesteśmy małżeństwem. Piszemy wspólnie blog kredytowy o tematyce finansowania i inwestowania w nieruchomości. Prowadzimy firmę - Małycha Business Finance - pośrednictwo kredytów hipotecznych. Każdego dnia wraz z zespołem pomagamy klientom w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego. Blog kredytowy jest naturalną konsekwencją naszej codziennej pracy. Przede wszystkim dzielimy się wiedzą i know-how, ponieważ wierzymy, że na koniec dnia uznasz, że warto sprawy oddać w ręce specjalistów i wtedy się poznamy.

Oczywiście w pracy specjalizujemy się w pewnych obszarach. Olga pisze artykuły na temat zakupu na kredyt mieszkania lub domu. Dawida z kolei pisze artykuły na temat finansowania luksusowych nieruchomości. Czasami też znajdziecie artykuły napisane wspólnie przez nas oboje. Łączymy siły pisząc artykuły dla inwestorów rynku nieruchomości. Dotyczy to zarówno finansowania, jak i inwestowania w nieruchomości. Dlaczego taki podział? Dawid jest dziś świetnym ekspertem nieruchomości rynku Premium. Olga pracuje jako wysokiej klasy ekspert kredytowy. Wspólnie interesujemy się tematyką inwestowania w nieruchomości. Dla naszych klientów i czytelników połączyliśmy wspólnie siły, aby stworzyć kompleksowy blog kredytowy.

Doskonale wiemy, iż proces kredytowy jest niezwykle rozbudowany i wymaga znajomości wielu wątków. Chcemy, aby każdy z kredytobiorców świadomie przystępował do wnioskowania o kredyt hipoteczny. Nasze artykuły staramy się tworzyć w klarowny i jak najbardziej jasny sposób. Na blogu Małycha Business Finance regularnie przygotowujemy i udostępniamy publikacje biorąc pod uwagę różne kwestie kredytowe. Każda osoba przygotowująca się do wnioskowania o kredyt hipoteczny może tutaj znaleźć w pełni szeroki zakres wiedzy. Tworzymy wartościowe treści zarówno dla osób wybierających Kredyty Mieszkaniowe, ale także i Kredyty Private Banking czy również Kredyty Inwestorskie.

pozyczka-rodzinna

Pożyczka rodzinna

Czy pożyczka rodzinna może być finansowym elementem wkładu własnego, bądź zakupu nieruchomości?

czas-oczekiwania-na-kredyt-hipoteczny

Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny

Ile dni, tygodni należy czekać aby otrzymać kredyt hipoteczny?

5/5 - (1 vote)
kredyt-hipoteczny-na-dowolny-cel

Kredyt hipoteczny na dowolny cel

Kredyt hipoteczny na dowolny cel jako źródło finansowania kwestii poza nieruchomościowych.

5/5 - (1 vote)
mieszkanie-w-starej-kamienicy-a-kredyt-hipoteczny

Mieszkanie w starej kamienicy a kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny na mieszkanie w starej kamienicy nie jest oczywistą sprawą. Przeczytaj dlaczego?

5/5 - (1 vote)
do-ilu-bankow-zlozyc-wniosek-o-kredyt-hipoteczny

Do ilu banków złożyć wniosek o kredyt hipoteczny?

Dowiedz się, jak zabezpieczyć wpłatę zadatku, oraz otrzymanie decyzji kredytowej na czas, na jakim Ci zależy?

5/5 - (3 votes)
ustawa-deweloperska

Ustawa Deweloperska

Sprawdź, czego dotyczy ustawa deweloperska?

jak-sprawdzic-numer-działki-w-geoportalu

Jak sprawdzić numer działki w Geoportalu?

Jak sprawdzić numer działki w Geoportalu – przeczytaj artykuł na temat bardzo pomocnego narzędzia dla inwestorów, oraz klientów interesujących się zakupem działek

5/5 - (1 vote)
co-sprawdzic-przy-kupnie-mieszkania

Co sprawdzić przy kupnie mieszkania

Zapoznaj się z aspektami jakie musisz sprawdzić przy zakupie nieruchomości.

5/5 - (2 votes)
jak-znalezc-numer-ksiegi-wieczystej

Jak znaleźć numer księgi wieczystej?

Zastanawiasz się czy jest skuteczny sposób, aby ustalić stan prawny nieruchomości, którą zamierzasz kupić? Otóż jest. Aby mieć pewność, że dobrze inwestujesz swoje oszczędności, zacznij od znalezienia numeru księgi wieczystej założonej dla interesującej Cię nieruchomości. 

umowa-deweloperska

Umowa deweloperska

Zanim jednak podpiszesz umowę z deweloperem warto, abyś zwrócił uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii. Z mojego artykułu dowiesz się na co należy zwrócić uwagę przed jej podpisaniem.

Odwrócona hipoteka

Odwrócona hipoteka

W czasach, w których nie możesz być w stu procentach pewien swojej przyszłości, kiedy utrata płynności finansowej i poważne problemy z codziennym budżetem stanowią  realne zagrożenie-coraz więcej osób decyduje się na odwróconą hipotekę. 

5/5 - (1 vote)
kredyt-hipoteczny-na-zakup nieruchomosci-z-licytacji-komorniczej

Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości z licytacji komorniczej

Kredyt hipoteczny  na zakup nieruchomości z licytacji  komorniczej nie jest wcale łatwą sprawą. Aby nie popaść w pułapkę łatwych i szybkich zysków, musisz doskonale się przygotować do tej transakcji. 

4/5 - (3 votes)

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Czy jesteś ciekawy
kim jesteśmy?

Potrzebujesz najlepszego kredytu? Napisz do Nas!

Skontaktuj się z Nami

©2021 Małycha Business Finance

4.5/5 - (2 votes)