private_banking

Private Banking

Kredyty Private Banking to kredyty na domy i apartamenty o podwyższonym standardzie. Ich wartość najczęściej przekracza 1 mln złotych. W rezultacie chcąc wnioskować o kredyt na zakup takiej nieruchomości, należy posiadać odpowiednie doświadczenie oraz konkretną wiedzę.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup apartamentu od 1 mln złotych

Kredyt na zakup domu od 1 mln złotych

Pożyczka hipoteczna od 1 mln złotych

Nasze przewagi konkurencyjne

DOŚWIADCZENIE

 • Praca w sektorze bankowym w departamencie Private Banking

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

 • Jesteśmy właścicielami Agencji Nieruchomości Segmentu Premium

SKUTECZNOŚĆ

 • 4,4 mln – Najwyższy Kredyt Hipoteczny jaki pomogliśmy uzyskać

Jak wygląda współpraca z nami?

Spotkanie z Ekspertem

 • sprawdzenie zdolności kredytowej

 • porównanie ofert

 • ustalenie wymaganych dokumentów

 • opisanie procesu kredytowego

Złożenie wniosku kredytowego

 • pomoc w przygotowaniu dokumentów

 • wypełnienie wniosków do kilku banków za pomocą prostej aplikacji

 • złożenie przez nasze biuro wniosków do min. 3 banków

Uzyskanie kredytu

 • wysyłanie do Ciebie raportów z postępu uzyskania kredytu

 • wybór najlepszej oferty

 • negocjacje cenowe z bankiem

 • analiza umowy kredytowej

Dawid i Olga Małycha

Dawid i Olga

Ekspert Nieruchomości i Ekspert Kredytowy

15 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO:

dyr.dep.sprzedaży Nordea Bank

dyr.regionu Private Banking Deutsche Bank

Największe sukcesy Olgi i Dawida w pozyskaniu finansowania dla klientów Private Banking

Czerwiec 2019

kredyt mieszkaniowy na 4.394.000 złotych w Citi Handlowy

Marzec 2018

kredyt mieszkaniowy na 3.700.000 złotych w PKO BP

Czerwiec 2018

kredyt mieszkaniowy na 3.485.000 złotych w Deutsche Bank

Warto przeczytać:

Negocjowanie ceny mieszkania

Negocjowanie ceny mieszkania

Negocjowanie ceny mieszkania może okazać się skutecznym sposobem na oszczędzenie pieniędzy. Sprawdź, jak skutecznie negocjować cenę mieszkania!

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca w Polsce jest możliwy do uzyskania. Jego warunki, oraz możliwość otrzymania zależą od wielu czynników. Sprawdź jakie to parametry?

Kredyt Premium

Kredyt premium - co to znaczy?

Kredyt premium, czyli kredyt na zakup domu lub apartamentu o podwyższonym standardzie. Sprawdź, co ta nazwa oznacza w praktyce dla banków?

Kredyt na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem może być doskonałym narzędziem dla uzyskania dochodu pasywnego. Z artykułu dowiesz się, jak ustawić finansowanie bankowe, aby uzyskiwać maksymalny przepływ gotówki z inwestycji w nieruchomości.

kredyt dla dewelopera

Kredyt Deweloperski

Kredyt deweloperski jako sposób na finansowanie projektów mieszkaniowych.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Przede wszystkim zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym w Polsce minimalny wkład własny jaki jest wymagany to 10%. Dla kredytów, gdzie wolumen przewyższa 1 mln złotych może zdarzyć się, że analityk bankowy będzie wymagał większego wkładu własnego. Oczywiście zależy to od wielu czynników. Podsumowując, w naszym portfolio transakcji posiadamy takie, gdzie wolumen kredytu była na poziomie kilku milionów złotych, a bank wydał decyzję o przyznaniu kredytu z minimalnym poziomem wkładu własnego.
Z pewnością nie jest to łatwy wątek. Banki w Polsce nie rozumieją nadal transakcji na poziomie nieruchomości segmentu Premium. Bardzo często mają problem z wyceną nieruchomości i akceptacją ceny transakcyjnej nieruchomości do jej wartości według banku. Współwłaściciel Małycha Business Finance – Dawid Małycha – prowadzi agencję nieruchomości rynku Premium. W rezultacie pomagamy bankom poprzez dostarczanie im transakcji z warszawskiego rynku nieruchomości.
Eksperci kredytowy otrzymują wynagrodzenie od banku, z którego oferty zdecyduje się skorzystać kredytobiorca. Wszystko to. odbywa się w zgodzie z ustawą o kredycie hipotecznym i pośrednikach. Przede wszystkim wysokość wynagrodzenia jest w pełni jawna. Warto wiedzieć, iż przedstawiona jest ona w formularzu informacyjnym, jaki otrzymuje każdy klient w trakcie procesu kredytowego. Podsumowując, dzięki temu cały proces jest w pełni przejrzysty i klarowny dla potencjalnego kredytobiorcy.
Z naszego doświadczenia wynika, że nie ma dziś na rynku w Polsce jednego banku, który byłby najlepszy dla klienta Private Banking. To znaczy, że na poziomie wyboru banku do kredytu mieszkaniowego należy sprawdzić wiele różnych ofert.
Przede wszystkim warto wiedzież, iż banki dziś bardzo restrykcyjnie podchodzą do źródeł dochodów kredytobiorców. Oczywiście z doświadczenia wiemy, że na poziomie klienta Private Banking konstrukcje zatrudnienia mogą być bardzo różne. Od zatrudnienia na umowie o powołanie, przez wypłatę dywidend, bądź umowy o dzieło lub zatrudnienie poprzez udziały w spółkach. My wiemy jak sobie z tym poradzić.

Kredyty Private Banking

Private Banking na rynku mieszkaniowym to bardzo specyficzna kategoria finansowania nieruchomości. Kredyty Premium wymagają specjalistycznego know-how i doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu transakcji kredytowych. Z naszych doświadczeń wynika, że większość banków w Polsce nadal nie wie, w jaki sposób kredyty Private Banking powinny być procesowane. Przede wszystkim najczęściej popełniają błąd wyceniając mieszkania lub domy metodą porównawczą zamiast skupiać się na realnej wartości konkretnej nieruchomości.

Innym wyzwaniem, przed jakim stają klienci tego segmentu jest wysokość wkładu własnego, zazwyczaj banki wymagają tutaj większego. Kolejną sprawą są zawiłości właścicielskie. Klienci z obywatelstwem spoza Polski oraz przedsiębiorcy posiadający kilka nieruchomości w Polsce czy też za granicą.

Jesteśmy właścicielami firmy pośrednictwa kredytów hipotecznych, oraz agencji nieruchomości operującej w segmencie nieruchomości Premium. Dzięki temu łączymy doświadczenia i jesteśmy skuteczni dla naszych klientów zarówno w zakresie pozyskiwania finansowania na zakup mieszkania lub domu, oraz późniejszej sprzedaży tych nieruchomości.

Olga pracuje jako szef firmy kredytowej, a Dawid jako szef firmy nieruchomościowej. Oboje przez wiele lat pracowali w sektorze bankowym, również w działach Private Banking dzięki czemu doskonale czują segment klienta Premium.

Sprawdź stronę naszej agencji nieruchomości – Małycha Nieruchomości Premium