kredyty dla inwestora

Kredyty inwestorskie

Pomożemy Ci sfinansować nieruchomości przeznaczone na inwestycje.

Przewodnik dla Inwestora

Przeczytaj i przygotuj się do podjęcia kredytu w celach inwestycyjnych

Inspiracja dla Inwestora

Obejrzyj wywiady z Inwestorami rynku nieruchomości.

#KredytyDlaInwestora

Obejrzyj filmy, w których Olga i Dawid wyjaśniają jak przygotować się do podjęcia kredytu, kiedy chcesz inwestować w nieruchomości!

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Inwestowanie w nieruchomości pozwala generować dochody na wiele sposobów. Sporadycznie, poprzez flipy. Regularnie poprzez najem nieruchomości. Sezonowo poprzez inwestycje deweloperskie. Każdy z tych sposobów może być dochodem akceptowalnym przez banki, pod warunkiem że jest osiągany w dłuższym terminie.
Banki w Polsce wymagają, aby działka była wkładem własnym klienta w kredycie na inwestycję deweloperską. W pewnych przypadkach zakładając dodatkowe zabezpieczenie można starać się o indywidualne warunki.

Tak, jest to możliwe. Inwestowanie w nieruchomości to również przygotowanie mieszkania do wynajmu, lub sprzedaży poprzez odpowiedni remont. Bank rozlicza remont poprzez inspekcję na nieruchomości, nie wymaga przedstawienia rachunków i faktur.

Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami eksperci kredytowi wynagradzani są przez banki. Wysokość wynagrodzenia jest jawna i przedstawiona jest w formularzu informacyjnym, jaki otrzymuje klient w trakcie procesu kredytowego. Kredyty mieszkaniowe stały się przez to jeszcze bardziej bezpiecznym produktem dla klientów.
Inwestowanie w nieruchomości byłoby wtedy znacznie prostsze, ale niestety według polityki kredytowej banków nie jest to możliwe. Mechanizm spółki celowej wykorzystuje się do finansowania inwestycji deweloperskich.

Czy jesteś ciekawy kim jesteśmy?