dawid_malycha

Dawid Małycha 

Managing Director

Nr licencji pośrednika: 24781

Telefon: +48 668 436 366

dawid@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha

Doświadczenie: Dawid posiada 17 letnie doświadczenie zawodowe. W swojej karierze biznesowej procował min. w korporacjach bankowych (Bank Handlowy, Nordea Bank, Deutsche Bank) jako Dyr.Dep.Sprzedaży i Dyr.Regionalny Private Banking.

Dawid wspólnie z żoną Olgą prowadzi fimę MBF & MNP, która operuje na rynku pośrednictwa kredytów i nieruchomości. Dawid odpowiada za cześć biznesu dotyczącą pośrednictwa nieruchomości. Pracuje jako właściciel topowej marki na rynku warszawskim - Małycha Nieruchomości Premium, oraz jako Dyrektor Sprzedaży.

Jego celem jest stworzenie marki na rynku nieruchomości, która będzie ceniona przez klientów za profesjonalizm i skuteczność. Jako jeden z pierwszych zarządzających agencją nieruchomości w Polsce wprowadził zasadę reprezentacji tylko jednej strony transakcji przez jednego agenta. Jest ceniony za wysoką kulturę osobistą, umiejętność budowania odpowiedniej atmosfery wzajemnego zaufania, oraz bardzo wysoką skuteczność w wykonywanych obowiązkach. 

Kwalifikacje: Jest absolwentem studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył wiele kursów i szkoleń w kraju i za granicą min. Leadership Program (Brian Tracy International), Communication in Practise (Nordea Bank Sweden), Międzynarodowy Certyfikat Doradcy Finansowego Private Banking (EFA EFPA) Posiada licencję zawodową nr: 24781

Zainteresowania: Uprawia różne sporty, w wolnych chwilach czyta.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com