filip_salamonowski

Filip Salamonowski

Real Estate Advisor

Telefon: +48 605 105 364

filip.s@malychanieruchomoscipremium.com

Filip Salamonowski

Doświadczenie: Filip przez ponad 15 lat działalności w branży nieruchomości, głównie na rynku pierwotnym, nawiązał owocną współpracę z kluczowymi graczami na polskim rynku, takimi jak Wilanów Investments (później przekształcone w Qualia Development), Polnord, Bouygues Immobilier, Vantage Development i Vinci Immobilier. W trakcie tego okresu przeprowadził dziesiątki udanych transakcji, zarówno z indywidualnymi klientami, poszukującymi swojego wymarzonego mieszkania, jak i z inwestorami, realizującymi pakietowe inwestycje w segmencie popularnym, jak i premium. Aktywnie uczestniczyła w procesach zakupu gruntów deweloperskich oraz projektowaniu budynków, z myślą o zaspokojeniu oczekiwań przyszłych nabywców.

Zawsze priorytetem byli dla niego klienci, z którymi buduje trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Wyróżnia go profesjonalizm, szczegółowa dbałość o każdy aspekt transakcji oraz zaangażowanie w każdy etap procesu. Stawia sobie za cel osiągnięcie 100% sukcesu, nie uznając po drodze rzeczy niemożliwych.

Dzięki pasji do sportu, która towarzyszyła mu od najmłodszych lat, nie wyobraża sobie życia bez stałego rozwoju. Zawsze przywiązywał dużą wagę do pracy zespołowej, uważając ideę TEAM SPIRIT za fundament sukcesu. Wierzy, że sposób, w jaki traktujemy siebie nawzajem, zawsze pomaga osiągnąć cele biznesowe. Jest również zdecydowanym zwolennikiem dbania o profesjonalny wizerunek i styl, uważając to za istotny element w biznesowym środowisku.

Zainteresowania: Jest prawdziwym pasjonatem sportu, a ostatnio szczególnie oddaje się "CYCLINGOWI", łącząc towarzyskie coffee ride z podróżami, zwłaszcza w malownicze górskie tereny, które nie tylko wyzwalają adrenalinę, ale też pozwalają mu stawić czoła własnym słabościom.

Ma wielką miłość do minimalistycznego designu wnętrz i uwielbia architekturę w stylu BAUHAUS.

W domu ma również niesamowitego psa o imieniu "LOU" – rasy border collie, który nie tylko jest jego najwierniejszym przyjacielem, ale także prawdziwą gwiazdą. Razem odkrywają świat i razem trenują agility, frisbee, a nawet próbują swoich sił w pasterstwie (chociaż czasem te owce nie bardzo wiedzą, co robić). Poza tym uwielbiają wspólne wędrówki po lasach i łąkach. To właśnie on dodaje smaku jego życiu!

Języki: angielski

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com