katarzyna_juzon_

Katarzyna Juzoń

Real Estate Advisor
Licencja 28417 

Telefon: +48 602 574 533

katarzyna@malychanieruchomoscipremium.com

Katarzyna Juzoń

Doświadczenie: Pracowała od zawsze w obsłudze klienta i sprzedaży produktów z segmentu Premium. Od 2009 roku tworzy autorski, niszowy biznes „wyposażenie garażu - od projektu do montażu”, oferujący klientom pełną obsługę w procesie wyposażenia prywatnych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Wcześniej przez 10 lat zarządzała łańcuchem logistycznym w dużej firmie produkcyjnej. Tam zdobyła doświadczenie w negocjacjach i zarządzaniu projektami. Prywatnie zafascynowana rynkiem nieruchomości. Inwestorka. Postanowiła wykorzystać efekt synergii i połączyć pasję dotyczącą rynku nieruchomości, szeroką sieć kontaktów, swobodę w nawiązywaniu relacji oraz zdolność w wychodzeniu naprzeciw potrzebom klientów.

Kwalifikacje: Jest absolwentką Zarządzania w Logistyce na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, uczestniczyła w wielu kursach z zakresu negocjacji, zarządzania projektami i rozwoju osobistego.

Zainteresowania: Aktywność fizyczna i kontakt z naturą w czasie wolnym są dla niej warunkiem dobrego odpoczynku. Latem są to jazda na rowerze po lesie, bieganie z psem, żeglarstwo i nurkowanie, a zimą narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe i… nurkowanie.

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com