Lidia_Sowinska

Lidia Sowińska

Real Estate Advisor

Telefon: +48 507 058 027

lidia@malychanieruchomoscipremium.com

Lidia Sowińska

Doświadczenie: Lidia ma ponad dwunastoletnie doświadczenie w dużych, międzynarodowych korporacjach. Na swojej drodze zawodowej od zawsze pracowała z ludźmi, zarządzała zespołem oraz prowadziła szkolenia.
Wśród ludzi czuje się jak ryba w wodzie, a ich obecność daje jej niesamowitą siłę i motywację do działania. Jest osobą pełną optymizmu, która lubi ludzi i z łatwością nawiązuje relacje. Ceni sobie pracę w zgranym i ambitnym zespole, wraz z którym może dalej rozwijać się i osiągać wyznaczone cele. W pracy zawsze daje z siebie 100% i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Prywatnie dobrze zorganizowana mama dwóch córek, która dzieli swój czas między pracę, życie rodzinne i podróże.

Kwalifikacje: Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Teorię zdobytą w trakcie studiów Lidia skutecznie wykorzystuje w praktyce.

Zainteresowania: Lidia wiele lat pracowała w lotnictwie. Przez te lata uzależniła się od podróży i nie zamierza tego zmieniać. Lubi książki o rozwoju osobistym. Niedawno zdobyła Kilimandżaro i pewnie nie jest to ostatnia góra, na której zakończy swoją przygodę z górami wysokimi. Ostatnio w ramach odskoczni od codziennych obowiązków relaksuje się na zajęciach jogi i pilatesu.

Języki: angielski, hiszpański – w trakcie nauki

Sprawdź moje aktualne oferty nieruchomości na małychanieruchomoscipremium.com