Ekspert Kredytowy

Kredyt hipoteczny - sprawdź jak możemy Ci pomóc

Kredyty Mieszkaniowe

Sfinansujemy Twoje wymarzone mieszkanie lub dom.

Kredyty Private Banking

Sfinansujemy domy i apartamenty od 1 mln złotych.

Kredyty Inwestorskie

Pomożemy Ci sfinansować nieruchomości przeznaczone na inwestycje.

Olga Małycha - Ekspert Kredytowy

Posiadam doświadczenie, wiedzę i jestem skuteczna dla moich Klientów

11Lat

Doradca z długim doświadczeniem pracy w bankowości

48mln

Kredytów pozyskanych dla Klientów w 2019 roku

100+

Transakcji kredytowych w 2019 roku

Kredyt Hipoteczny

Nasz Ekspert Kredytowy w opiniach osób i firm, którym pomogliśmy

Olga Małycha

O co pytać Doradcę Kredytowego?

Kliknij i dowiedz się więcej

Co warto wiedzieć o pracy Doradcy Kredytowego?

Kliknij i dowiedz się więcej

Spotkanie z Ekspertem Kredytowym

Zobacz, jak dużo dla Ciebie zrobimy.

sprawdzamy-zdolnosc-kredytowa

Sprawdzenie zdolności kredytowej

wybor-najlepszej-oferty-kredytowej

Wybranie najlepszej oferty kredytu

przedstawienie-listy-dokumentow-do-kredytu

Przedstawienie listy dokumentów

pomoc-przy- wypelnianiu-wnioskow-kredytowych

Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych

pilnowanie-sprawy-kredytu-mieszkaniowego

Pilnowanie Twojej sprawy w banku przez czas analizy kredytowej

objasnienie- zagadnien-umowy-kredytowej

Wytłumaczenie zagadnień umowy kredytowej

uczestnictwo-przy-podpisywaniu-umowy-kredytowej

Uczestnictwo w podpisaniu umowy kredytowej

Doradca Kredytowy czy Ekspert Kredytowy?

Sprawdź, jak wybrać najlepszego?

Ekspert kredytowy pomoże Ci uzyskać najlepszy kredyt mieszkaniowy. Dlatego należy mądrze wybrać osobę, która będzie Cię reprezentować przed bankami. Istotne jest, aby sprawdzić doświadczenie eksperta kredytowego. Na co warto zwrócić uwagę? Jak długo pracuje w branży kredytowej oraz czy może pochwalić się rekomendacjami od klientów? Doradca kredytowy jeśli jest często polecany, bez problemu będzie mógł przedstawić odpowiednie referencje.

Ekspert kredytowy to dziś zawód poszukiwany. Warto więc oddać swoje sprawy w ręce specjalistów. Takim na pewno nie jest osoba dopiero rozpoczynająca swoją pracę w świecie finansów. Doradca Kredytowy, czy Ekspert Kredytowy? Obie nazwy są poprawne. Wprowadzona w 2017 roku ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami spowodowała, że dziś używa się głownie nazwy Ekspert Kredytowy. Blog kredytowy - to świetny sposób na sprawdzenie, czy Twój ekspert kredytowy posiada wiedzę i doświadczenie.

Wystarczy kilka kroków i nasz Ekspert Kredytowy pomoże uzyskać korzystny kredyt hipoteczny, bez zbędnego stresu i nerwów!

- skontaktuj się z naszym Ekspertem Kredytowym

kliknij zakładkę „skontaktuj się” i wypełnij formularz zostawiając swoje dane kontaktowe – nasz Doradca Kredytowy skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie,

- sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

dzięki narzędziom, jakimi dysponują nasi Eksperci Kredytowi, już na pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie sprawdzić zdolność kredytową naszych Klientów. Pomożemy wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny – naszym Klientom przedstawiamy oferty kredytowe banków, a następnie, na podstawie przedstawionych potrzeb oraz oczekiwań Klienta dopasowujemy najkorzystniejsze oferty, o które w późniejszym czasie wnioskujemy,

- dopełnimy formalności

nasz doświadczony Doradca Kredytowy zajmie się nie tylko przygotowaniem ofert kredytów hipotecznych, ale też przedstawi Ci listę wymaganych dokumentów wraz z dokumentami finansowymi. Pomoże Ci również w ich wypełnieniu i skompletowaniu wszelkich dokumentów wymaganych przez wybrane banki. Dlaczego naszym Klientom proponujemy złożenie więcej niż jednego wniosku kredytowego? Większa ilość wniosków, najczęściej dwa, stanowią dobry sposób na posiadanie argumentu w negocjacjach z bankiem, ale również ewentualne zabezpieczenie na wypadek otrzymania negatywnej decyzji,

- będziemy czuwać nad przebiegiem sprawy

procedura udzielenia kredytu hipotecznego niestety nie trwa „chwilę”, może trwać nawet kilka tygodni. Nasz Doradca Kredytowy będzie w stałym kontakcie z analitykiem bankowym, wszelkie wątpliwości banku zostaną, więc na bieżąco wyjaśnione a ewentualne braki w dokumentach uzupełnione. Dodatkowo, warto dodać, że doświadczenie naszych Doradców Kredytowych przydaje się podczas negocjacji warunków umowy kredytu hipotecznego. Nasz Ekspert Kredytowy jest w stanie wynegocjować dużo korzystniejsze warunki umowy.

- możemy Ci pomóc kupić drugą, bądź kolejną nieruchomość

jeśli chciałbyś nabyć mieszkanie od dewelopera współpracujemy z największymi deweloperami z Polski i możemy Ci w tym pomóc.

- nasz Ekspert Kredytowy może porozmawiać z Tobą również w temacie inwestowania w nieruchomości

jesteśmy firmą, która jest również właścicielem agencji nieruchomości Małycha Nieruchomości Premium operującej na rynku nieruchomości segmentu wyższego i Premium Nasz Doradca Kredytowy może umówić Cię na spotkanie z dedykowanym specjalistą dla nieruchomości.

- możesz na nas liczyć nawet po zakończeniu sprawy uzyskania kredytu

pracujemy w sposób relacyjny z naszymi klientami. To znaczy, że nawet po uruchomieniu kredytu jesteśmy do Waszej dyspoycji. Może bowiem zdarzyć się taka sytaucja, że praconwik banku do którego zostanie porzypisani zmieni pracę - wtedy możecie na nas liczyć! Oczywiście postaramy się pomóc w miarę możliwości i naszych kontaktów.