Formy zatrudnienia a kredyt hipoteczny
Problem pod tytułem formy zatrudniania a kredyt hipoteczny często pojawia się podczas spotkań z naszymi klientami. Osoby marzące o własnym mieszkaniu lub domu, ale nie pracujące na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, mają wiele obaw o swoją zdolność kredytową. Czy konieczne będzie ubezpieczenie niskiego wkładu? Czy bank przyzna kredyt mieszkaniowy osobom pracującym na umowie na czas określony? Kolejna kwestia dotyczy tego, czy umowa zlecenie zapewnia zdolność kredytową i umożliwia tani kredyt hipoteczny? Czy bank naliczy większe ubezpieczenie kredytu? To tylko niektóre z wątpliwości osób rozważających swój pierwszy kredyt mieszkaniowy.
Formy zatrudnienia a kredyt hipoteczny - na co zwrócić uwagę?
Proces kredytowy jest niezwykle złożony i wymaga przynajmniej ogólnej orientacji. Dlatego też w tym miejscu przygotowaliśmy poradniki, w których krok po kroku wyjaśniamy prawne aspekty przyznania kredytu hipotecznego oraz wątpliwości takie jak formy zatrudnienia a kredyt hipoteczny. Przede wszystkim przydatna będzie porównywarka kredytów hipotecznych. W rezultacie można tam zawsze znaleźć oddzielny punkt wyjaśniający jak na formę zatrudnienia patrzą konkretne banki przy udzielaniu kredytów mieszkaniowych.
Kredyt hipoteczny a zatrudnienie
Kredyt hipoteczny a zatrudnienie to kwestia, którą powinien znać każdy kredytobiorca! Dowiedz się, jak forma zatrudnienia wpływa na zdolność kredytową!
Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza
Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza, czyli jak przedsiębiorcy mogą wnioskować o kredyt. Sprawdź, jakie dokładnie spełnić formalności!
Kredyt hipoteczny a zmiana pracy
Kredyt hipoteczny a zmiana pracy – sprawdź co możesz zrobić, a czego powinieneś unikać?
Kredyt hipoteczny a umowa zlecenie
Umowa zlecenie jest przeszkodą, aby uzyskać kredyt hipoteczny. Tak mylnie zakłada wiele osób. Dlaczego? Sprawdź nasz artykuł.