Poznajmy się – Małycha Business Finance.

Pracujemy jako Ekspert Kredytowy i Nieruchomości. Specjalizujemy się w finansowaniu nieruchomości, oraz inwestycjach na rynku nieruchomości. Pomożemy Ci zakupić, bądź sprzedać nieruchomość w celu inwestycyjnym, a najlepszy kredyt hipoteczny otrzymasz od nas w gratisie. Nasze usługi są bezpłatne dla klientów – jesteśmy wynagradzani przez banki – tak właśnie funkcjonuje pośrednictwo kredytowe w Polsce. Pracujemy na rynku klienta masowego, premium, oraz inwestora. Na tej stronie możesz zapoznać się z naszą historią.

Nasze początki?

Posłuchajcie Dawida i Olgi jak to się wszystko zaczęło: „Swoją karierę zawodową zaczynaliśmy od zera: bez pieniędzy i bez znajomości. Nigdy w życiu nikt nie załatwił nam pracy, ani po znajomości nie dał zarobić pieniędzy. Do wszystkiego doszliśmy wspólnie dzięki ciężkiej pracy. Zanim założyliśmy firmę specjalizującą się w finansowaniu i inwestycjach w nieruchomości, przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości wspinając się po szczeblach kariery zawodowej. Ola pracowała min. jako osobisty doradca klienta, a Dawid pracował min. jako dyrektor regionalny private banking. Praca w korporacji dała nam bardzo wiele: wiedzę, doświadczenie i kontakty zawodowe. Zawsze marzyliśmy jednak o pracy we własnej firmie. Dziś możemy w końcu realizować nasze marzenia zawodowe poza korporacją pracując jako Ekspert Kredytowy i Nieruchomości. To już czwarty rok, kiedy prowadzimy naszą firmę.

Eksperci Kredytowi i Nieruchomości – w końcu „na swoim”!

Rok 2015. Lipiec. Nigdy nie zapomnimy tej daty. To właśnie wtedy postanowiliśmy nigdy więcej pracować dla kogoś innego. To właśnie wtedy założyliśmy naszą firmę. Wiedzieliśmy, że na rynku powstała luka, którą wykorzystaliśmy. Jesteśmy firmą rozumiejącą szeroki rynek nieruchomości. Pomagamy zarówno w finansowaniu nieruchomości, jak również w inwestowaniu w rynek nieruchomości. Z perspektywy czasu okazało się to najlepszą decyzją zawodową w naszym życiu. Piszemy bloga o tematyce kredytów i nieruchomości. Skupiamy się na niesieniu konkretnej pomocy czytelnikom. Artykuły opieramy na naszym doświadczeniu, dlatego możecie w nich znaleźć tak wiele przykładów z naszej pracy. Każdego dnia nasz zespół spotyka nowych klientów, poznajemy ich bolączki oraz potrzeby. Dzięki temu oferujemy zawsze konkretne i skuteczne rozwiązania.

Nasz zespół.

Małycha Business Finance to sukces całego zespołu. Mamy świetnie zorganizowane biuro i bardzo kompetentnych ekspertów kredytowych i nieruchomości, którzy są wspierani przez asystentów. Jest to niewątpliwie wartość dodana dla naszych Klientów i jedna z naszych przewag konkurencyjnych. Inni doradcy z powodu braku czasu nie są w stanie zaangażować się w pomoc i znalezienie najlepszych rozwiązań tak samo jak nasi eksperci. Nieustannie się rozwijamy i cały czas szukamy nowych osób do współpracy, ponieważ nasza marka na lokalnym rynku w Warszawie zaczęła wiele znaczyć.

Nasze przesłanie.

Wbrew pozorom każdy może otrzymać dużo tańszy kredyt i zarobić wiele pieniędzy na inwestycjach na rynku nieruchomości. Wystarczy uczyć się wielowątkowości kredytów i zależności rynku nieruchomości, co pewnie łatwe nie jest. Nie da się pozyskać tej wiedzy w kilka tygodni, ani nawet miesięcy. Na nasze doświadczenie zawodowe pracowaliśmy wiele lat. Możecie jednak skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu będziecie mógł pozwolić sobie na więcej czasu i więcej oszczędności. Dlatego jeśli to co piszemy ma sens to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura.

Czy jesteś ciekawy jak wygląda spotkanie z Nami?