Ekspert Kredytowy - Małycha Business Finance  >  Przewodnik kredytowy  >  Inwestorzy na rynku nieruchomości

Inwestorzy na rynku nieruchomości

Na tej stronie znajdziesz zbiór artykułów na temat pojęcia Inwestorzy na rynku nieruchomości.
Lista artykułów dostępna jest TUTAJ.

Typowy apartamentowiec klasy premium, jaki często wybierają inwestorzy na rynku nieruchomościKim są inwestorzy na rynku nieruchomości? To osoby takie jak Wy czy my. Niekoniecznie zarabiające miliony, ale mające pomysł na to, jak pomnożyć swój kapitał w bezpieczny i zyskowny sposób. Inwestowanie w nieruchomości w Polsce jest obecnie jedną z nielicznych form osiągania dochodu pasywnego, która naprawdę działa i jest osiągalna dla zwykłych ludzi. Dlatego taką formę zarabiania praktykuje coraz więcej osób, które zgłaszają się do ekspertów kredytowych.

Jak działają inwestorzy na rynku nieruchomości?

Inwestorzy na rynku nieruchomości kupują mieszkania i domy, by potem wynajmować je lub odsprzedawać z zyskiem. Są różne możliwości: flipping mieszkań, gotowce inwestycyjne, kawalerki inwestycyjne, zakup luksusowego mieszkania itd. Bez większych problemów można także uzyskać kredyt inwestorski, tani kredyt hipoteczny czy kredyt na zakup luksusowych nieruchomości. Może być to główne źródło dochodów lub dodatkowe, prowadzone obok pracy świadczonej w ramach klasycznego etatu czy prowadzenia działalności gospodarczej. Więcej w naszym poradniku inwestora rynku nieruchomości.

Zapytaj nas o kredyt hipoteczny

Przejdź do przewodnika kredytowego

Flipping mieszkań

Flipping mieszkań

Flipping mieszkań z perspektywy eksperta kredytowego. Przez nasze biuro każdego miesiąca przewijają się dziesiątki osób chętnych do zarobienia wielkich pieniędzy. Sprawdź, co na podstawie tych doświadczeń możemy Ci podpowiedzieć?

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa – czyli kredyt pozwalający uniknąć prowizji za udzielenie kredytu i opłaty za jego wcześniejszą spłatę. Sprawdź jak go zdobyć?

Kredyt na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem może być doskonałym narzędziem dla uzyskania dochodu pasywnego. Z artykułu dowiesz się, jak ustawić finansowanie bankowe, aby uzyskiwać maksymalny przepływ gotówki z inwestycji w nieruchomości.

Gotowiec inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Gotowiec inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Gotowiec inwestycyjny jest dziś bardzo popularnym sposobem na lokowanie nadwyżek finansowych na rynku nieruchomości inwestycyjnych. Sprawdź, czy możesz kupić taką nieruchomość na kredyt hipoteczny?

Podatek a kredyt na flipa

Flip mieszkania podatek – czyli jak rozliczyć flipa?

Praktyczne wskazówki jak rozliczyć podatek kiedy stosujesz flipping nieruchomości? Czyli kup tanio, sprzedaj drogo, rozlicz zyski w sposób zgodny z regulacjami.

Szybka sprzedaż nieruchomosci

Szybka sprzedaż nieruchomości

Szybka sprzedaż nieruchomości, jak można na tym zarobić? Kupujesz mieszkanie na kredyt, aby następnie odsprzedać je z zyskiem? Sprawdź, jaki kredyt wybrać!

Obserwuj nas codziennie na Facebook

Bezpłatne porady na temat kredytów hipotecznych