Ekspert Kredytowy - Małycha Business Finance  >  Przewodnik kredytowy  >  Poradnik inwestora rynku nieruchomości

Poradnik inwestora rynku nieruchomości

Na tej stronie znajdziesz zbiór artykułów na temat pojęcia Poradnik inwestora rynku nieruchomości. Lista artykułów dostępna jest TUTAJ.

Nieruchomości z segmentu premium, o których należy pamiętać, wybierając poradnik inwestora na rynku nieruchomościMasz apetyty na inwestowanie w nieruchomości? Nasz poradnik inwestora rynku nieruchomości to kompleksowe kompendium wiedzy, które przygotowaliśmy z myślą o osobach chcących zarabiać na wynajmowaniu lub odsprzedawaniu mieszkań i domów. Dowiedz się, kim są inwestorzy na rynku nieruchomości, czym są kredyty private banking, na czym polega flipping mieszkań, czym jest gotowiec inwestycyjny oraz kawalerki inwestycyjne. Co więcej, wsparciem merytorycznym służy także Dawid Małycha, prowadzący drugi dział naszej firmy, agencję Małycha Nieruchomości Premium.

Poradnik inwestora rynku nieruchomości a kredyt inwestorski

Poradnik inwestora rynku nieruchomości to także zagadnienia, z którymi ściśle łączy się kredyt inwestorski, a w konkretnych przypadkach także kredyt deweloperski. Warunki, które muszą być spełnione w przypadku inwestowania rynku nieruchomości, w niektórych sytuacjach różnią się od klasycznego kredytu mieszkaniowego. Jak zacząć, aby móc jak najszybciej zarabiać na swojej inwestycji? O tym dowiecie się z cyklu artykułów, który przygotowujemy w oparciu o nasze doświadczenie z klientami zainteresowanymi taką formą działalności.

Zapytaj nas o kredyt hipoteczny

Przejdź do przewodnika kredytowego

Flipping mieszkań

Flipping mieszkań

Flipping mieszkań z perspektywy eksperta kredytowego. Przez nasze biuro każdego miesiąca przewijają się dziesiątki osób chętnych do zarobienia wielkich pieniędzy. Sprawdź, co na podstawie tych doświadczeń możemy Ci podpowiedzieć?

Ustawa o kredycie hipotecznym

Ustawa o kredycie hipotecznym

Ustawa o kredycie hipotecznym, czyli najważniejsza ustawa dla osób podejmujących kredyt na mieszkanie. Sprawdź jakie masz prawa wobec banku!

Zaliczka a zadatek?

Zaliczka a Zadatek?

Zaliczka a zadatek, poznaj różnice pomiędzy tymi pojęciami i zabezpiecz się przy podpisaniu umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości.

Umowa przedwstępna zakupu nieruchomości

Umowa przedwstępna zakupu nieruchomości

Umowa przedwstępna zakupu nieruchomości, na co zwrócić uwagę, jak się przygotować do jej podpisania? Sprawdź ten artykuł i zdobądź niezbędną wiedzę.

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa

Kredyt na flipa – czyli kredyt pozwalający uniknąć prowizji za udzielenie kredytu i opłaty za jego wcześniejszą spłatę. Sprawdź jak go zdobyć?

Kredyt na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem może być doskonałym narzędziem dla uzyskania dochodu pasywnego. Z artykułu dowiesz się, jak ustawić finansowanie bankowe, aby uzyskiwać maksymalny przepływ gotówki z inwestycji w nieruchomości.

Kredyt dla spolki celowej

Kredyt dla spółki celowej

Kredyt dla spółki celowej, czyli różne oblicza finansowania pomysłów inwestorskich. Sprawdź kiedy możesz skorzystać z tego wehikułu finansowego?

Finansowanie Pomostowe

Finansowanie Pomostowe

Finansowanie pomostowe. Nie masz zdolności kredytowej, a masz nieruchomość? Możesz otrzymać kredyt, sprawdź na czym polega taka usługa?

Obserwuj nas codziennie na Facebook
Bezpłatne porady na temat kredytów hipotecznych