Ekspert Kredytowy - Małycha Business Finance  >  Przewodnik kredytowy  >  Kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości

Kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości

Na tej stronie znajdziesz zbiór artykułów na temat pojęcia Kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości. Lista artykułów dostępna jest TUTAJ.

Nowe apartamentowce przywołujące refleksję, na temat jakim jest kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomościCzy kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości to procedura różniąca się od klasycznego zadłużenia zaciąganego na zakup mieszkania w bloku? Jak wygląda kwestia kredyt deweloperski warunki? To podstawowe pytanie osób rozważających m.in. inwestowanie w nieruchomości, którzy chcą rozpocząć swoją działalność od zaciągnięcia kredytu na zakup luksusowego mieszkania. Przede wszystkim są to lokale o dużej powierzchni (ponad 100 m2) i wartości co najmniej 1 mln zł, zazwyczaj w bardzo dobrej lokalizacji i o wysokim standardzie wykończenia. W tym miejscu prezentujemy cykl tekstów przygotowanych we współpracy z biurem Małycha Nieruchomości Premium, które prowadzi nasz ekspert nieruchomości Dawid Małycha.

W poradniku znajdziecie wszystkie informacje na temat zagadnienia kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości. Oczywiście jest to między innymi porównanie kredytów hipotecznych w wysokich kwotach, które oferują największe banki, takie jak PKO BP, PKO SA, Millennium czy Mbank. Ponadto ubezpieczenie niskiego wkładu, flipping mieszkań, kredyt hipoteczny a ubezpieczenie, etapy kredytu hipotecznego itd.

Kredyt hipoteczny a luksusowe nieruchomości – dlaczego warto współpracować z ekspertami?

Przede wszystkim chcąc uzyskać kredyt hipoteczny należy być w pełni gotowym do całego procesu. Szczególnie ma to znaczenie właśnie w przypadku nieruchomości luksusowych. Jest to znajomość przepisów czy formalności, ale także i niepisanych zasad. Oczywiście z racji na dużą wartość kredytu, margines błędu jest minimalny. W rezultacie chodzi o oszczędność czasu, pieniędzy, gdyż nikt nie chce stracić wpłaconego zadatku. Podsumowując, Małycha Business Finance to prawdopodobnie jedyne biuro w Warszawie, specjalizujące się w tego typu kredytach. 

Zapytaj nas o kredyt hipoteczny

Przejdź do przewodnika kredytowego

Kredyt Premium

Kredyt premium - co to znaczy?

Kredyt premium, czyli kredyt na zakup domu lub apartamentu o podwyższonym standardzie. Sprawdź, co ta nazwa oznacza w praktyce dla banków?

Rynek nieruchomosci premium

Rynek nieruchomości premium a kredyt

Rynek nieruchomości premium – jak sfinansować zakup nieruchomości kredytem bankowym? Przeczytaj artykuł i zdobądź odpowiednią wiedzę!

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca w Polsce jest możliwy do uzyskania. Jego warunki, oraz możliwość otrzymania zależą od wielu czynników. Sprawdź jakie to parametry?

Kredyt premium na zakup nieruchomosci luksusowej

Luksusowe mieszkania

Jak finansować luksusowe mieszkania w Polsce? Apartamenty i domy o podwyższonym standardzie wymagają specjalnej wiedzy na temat możliwości kredytowania.

Gotowiec inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Kredyt premium na zakup nieruchomości luksusowej

Kredyt premium na zakup nieruchomości luksusowej – sprawdź jak uzyskać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny w segmencie najdroższych mieszkań i domów.

Obserwuj nas codziennie na Facebook
Bezpłatne porady na temat kredytów hipotecznych