Nieruchomości Premium

Na tej stronie znajdziesz zbiór artykułów na temat pojęcia nieruchomości premium. Lista artykułów dostępna jest TUTAJ.

Nieruchomości Premium

Okazała nieruchomość, zaliczająca się do segmentu nieruchomości PremiumNieruchomości premium - są to lokale mieszkalne i użytkowe o wartości powyżej 1.000.000 zł (1 mln zł). Ich obrotem zajmują się biura wyspecjalizowane oferujące wynajem, zakup i sprzedaż luksusowych mieszkań i domów. Przedmiotem zainteresowania tej branży są także nieruchomości inwestycyjne. Do segmentu premium zaliczane są lokale zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. To nieruchomości, których wysoka wartość rynkowa i inwestycyjna wynika z czynników takich jak lokalizacja w centrum dużego miasta lub w zabytkowej jej części, wysoki standard wykończenia czy umiejscowienie w popularnej dzielnicy na zamkniętym osiedlu.

Gdzie warto szukać nieruchomości premium?

W praktyce takie nieruchomości można nabyć w każdej dzielnicy średnich i dużych miast, o ile cechuje je luksus lub wysoki potencjał inwestycyjny. Za takie inwestycje uważa się także kameralne lokale z designerskim wykończeniem. Pośrednictwem w obrocie luksusowymi lokalami zajmuje się agent nieruchomości. Nasza firma pośrednictwa kredytowego jest również współwłaścicielem agencji nieruchomości operującej na tym segmencie rynku, nazywa się Małycha Nieruchomości Premium.

Zapytaj nas o kredyt hipoteczny

Przejdź do przewodnika kredytowego

Depozyt notarialny

Co to jest depozyt notarialny?

Depozyt notarialny to forma zwolnienia środków dla transakcji zakupu nieruchomości. Czy depozyt notarialny zapewnia bezpieczeństwo? Sprawdź tutaj!
Kredyt premium na zakup nieruchomości luksusowej

Kredyt premium na zakup nieruchomości luksusowej

Kredyt premium, czyli kredyt na zakup domu lub apartamentu o podwyższonym standardzie. Sprawdź, jak sprawnie otrzymać kredyt premium!

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca w Polsce

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca w Polsce

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowca jest możliwy do uzyskania! Zobacz, jakie musisz spełnić warunki, aby otrzymać kredyt hipoteczny dla obcokrajowca!

Luksusowe mieszkania

Luksusowe mieszkania

Luksusowe mieszkania w Polsce wymagają specjalnej wiedzy na temat możliwości kredytowania. Sprawdź, jak uzyskać kredyt hipoteczny na taki cel!

Kredyt premium - co to znaczy?

Kredyt premium – co to znaczy?

Kredyt premium, czyli kredyt na zakup domu lub apartamentu o podwyższonym standardzie. Sprawdź, jak sprawnie otrzymać kredyt premium!

Podpisywanie umowy u notariusza

Umowa przedwstępna zakupu nieruchomości

Umowa przedwstępna zakupu nieruchomości - czym dokładnie jest ten dokument? Sprawdź, jak najlepiej przygotować się do podpisania takiej umowy!

Kredyt na flipa dla inwestorów

Kredyt na Flipa dla inwestorów

Kredyt na flipa dla inwestorów pozwala uniknąć prowizji za udzielenie kredytu i opłaty za jego wcześniejszą spłatę. Sprawdź jak zdobyć kredyt na flipa!

Szybka sprzedaż nieruchomości

Szybka sprzedaż nieruchomości

Szybka sprzedaż nieruchomości - jak można na tym zarobić? Sprawdź, jaki wybrać kredyt, jeśli chcesz zastosować house flipping!

Rynek nieruchomości premium a kredyt

Rynek nieruchomości Premium a kredyt

Rynek nieruchomości Premium, czyli jak finansować zakup nieruchomości Premium kredytem bankowym? Sprawdź nasz artykuł i zdobądź cenną wiedzę!

Przewodnik kredytowy

Przewodnik po kredycie mieszkaniowym

Poradnik inwestora rynku nieruchomości

Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, oraz eksperta kredytowego?