Koronawirus a kredyt hipoteczny

5/5 - (1 vote)


Koronawirus a kredyt hipoteczny to temat istotny dla szerokiego grona osób, starających się o dofinansowanie na zakup mieszkania lub domu. Sytuacja spowodowana pandemią skutecznie utrudnia funkcjonowanie wielu branż oraz wszelkich przedsiębiorstw, stąd obawy potencjalnych kredytobiorców dotyczące przyszłości całego rynku finansowego. Oczywiście również osoby, które aktualnie mają zobowiązania związane z kredytem hipotecznym wykazują obawy o swoją przyszłość.

Czy można czuć się bezpiecznie? Każda osoba spłacająca kredyt hipoteczny szuka odpowiedzi na takie właśnie wątpliwości. Jedno jest jednak pewne. Cały sektor kredytowy musi dostosować się do nowej sytuacji, która nadeszła niespodziewanie. Jest to okres, w którym swoją wiedzą opartą na doświadczeniu  i opanowaniem powinien wykazać się każdy odpowiedzialny Ekspert Kredytowy.

Nazywam się Olga Małycha i jestem Ekspertem kredytowym, prowadząc własne biuro pośrednictwa kredytowego Małycha Business Finance. Aktualna sytuacja negatywnie oddziałuje na istotne sektory rynkowe, ale absolutnie nie paraliżuje mojej pracy. Z dużą uwagą od ponad kilku tygodni śledziliśmy to, co działo się w związku z rozwojem pandemii koronawirusa. Dzięki temu, razem z moim mężem Dawidem, który odpowiada za drugi dział naszej firmy, agencję Małycha Nieruchomości Premium, mogliśmy jak najlepiej przygotować się do aktualnej sytuacji.

Tym artykułem chcę uspokoić wszystkie osoby, które spłacają kredyt hipoteczny, jak i dopiero planujące uzyskać dofinansowanie na zakup domu lub mieszkania. Przedstawiam konkretne argumenty, dzięki którym można ocenić aktualną sytuację oraz przyszłość rynku kredytowego w Polsce.

Czego można dowiedzieć się z artykułu?

 • Jak bez wychodzenia z domu uzyskać kredyt hipoteczny w wielu bankach?
 • W jaki sposób ograniczyć skutki recesji gospodarczej na swoją działalność?
 • Jak koronawirus wpływa na gospodarkę?
 • W jakiej sytuacji znajdują się osoby spłacające kredyt hipoteczny?
 • Czy osoby planujące uzyskanie kredytu hipotecznego mają się czego obawiać?
 • Dlaczego lepiej skonsultować się z Ekspertem kredytowym niż z bankiem?

Koronawirus a kredyt hipoteczny – ogólny wpływ na gospodarkę


Nie ma chyba osoby, która nie odczuwa skutków związanych z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa. Oczywiście w najgorszym położeniu są ci, których wirus dotknął bezpośrednio oraz wszyscy przedstawiciele służby zdrowia, walczący na pierwszej linii frontu z COVID 19. Rytm naszego życia praktycznie zmienił się z dnia na dzień, paraliżując wszelkie wykonywane aktywności czy działania. Przyjęte środki ostrożności polegające na ograniczeniu wzajemnych kontaktów poprzez zamknięcie galerii handlowych, restauracji czy odwołanie imprez masowych. To wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla samych przedsiębiorców, ale chyba jedyne sensowne rozwiązanie.

Działania zakrojone na tak szeroką skalę są motywowane najwyższym z możliwych celów, czyli zaprzestaniem rozprzestrzeniania się pandemii. Koronawius a kredyt hipoteczny, który spłaca wiele osób niestety, ale są jednak ze sobą połączone. Wiele biznesów znacząco wyhamowało, pracownicy nierzadko są odsyłani na bezpłatne urlopy. Ogólnie mówiąc, niejeden przedsiębiorca liczy straty. Co więcej, kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza to temat, który dotyczy wielu osób. Niepewność jest dodatkowo wspierana przez brak świadomości, kiedy uda się rozwiązać problem jakim jest koronawirus.

Jak jednak problem traktowany jest przez instytucje rządowe, które w pierwszej kolejności powinny dbać o ograniczenie skutków recesji gospodarczej? Przede wszystkim została przedstawiona propozycja wszelkich udogodnień w ramach pakietu dla przedsiębiorców.

 • Opłacanie wynagrodzenia pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie lub dzieło, jeśli stracili pracę i pracowali dłużej, niż 1 miesiąc,
 • Dopłata do wynagrodzeń dla firm w przypadku utraty obrotów,
 • Mikropożyczka dla przedsiębiorców, którzy utrzymają zatrudnienie przez okres 6 miesięcy w wysokości 5 tys. złotych,
 • Odroczenie płatności składek ZUS,
 • Pomoc dla kredytobiorców poprzez gwarancje bankowe.

Warto dla porównania wskazać rozwiązania, jakie wypracowały inne kraje. Ciekawym przykładem są chociażby Węgry, gdzie zniesiono całkowicie obowiązek zapłaty ubezpieczeń społecznych. Również duże ułatwienie dla przedsiębiorców zaoferowano we Francji, gdzie anulowane są rachunki za prąd i gaz. Ogólnie mówiąc przedsiębiorcy nie mogą patrzeć za siebie, tylko powinni być gotowi, aby samemu radzić sobie w tej trudnej sytuacji.


Wskazówki dla przedsiębiorców


Jak zaoszczędzić nawet 30% wartości kosztów funkcjonowania firmy, nie tracąc przy tym żadnego pracownika oraz nie obniżając standardów jakości pracy? Nagraliśmy razem z moim mężem Dawidem, odpowiadającym na co dzień za drugi dział naszej firmy, agencję Małycha Nieruchomości Premium transmisję LIVE, podczas której dzielimy się naszymi wskazówkami i konkretnymi radami dla przedsiębiorców. W ostatnim czasie zrobiliśmy wszystko, aby maksymalnie ograniczyć negatywne skutki koronawirusa, które mogłyby wpłynąć na nasze działania. Sprawdź, jak w łatwy sposób możesz uodpornić swój biznes na recesję gospodarczą!


Sytuacja kredytobiorców


Aktualna sytuacja związana z koronawirusem oddziałuje na całe społeczeństwo w mniejszy lub większy sposób, przez co wszyscy odczuwamy jej skutki. Praktycznie każda osoba posiadająca jakiekolwiek zobowiązania niepokoi się o to, czy będzie w stanie regulować wszystko terminowo i zgodnie z założonym planem. Najwięcej zależy jednak od tego, jaka będzie sytuacja materialna poszczególnych kredytobiorców. Oczywiście mają tego świadomość chociażby najważniejsze instytucje z sektora branżowości. Najważniejsza kwestia, która z pewnością chociaż trochę uspokoi potencjalnych klientów banku wnioskujących o dofinansowania na zakup mieszkania bądź domu jest to, że wszelkie rokowania dotyczące wsparcia czy obsługi kredytów są raczej optymistyczne.

Obawy każdego kredytobiorcy są jak najbardziej uzasadnione, jednak zarówno aktualni, jak i przyszli kredytobiorcy na pewno nie zostaną bez wsparcia. Żadna instytucja bankowa przede wszystkim nie chce doprowadzić do bankructwa swoich klientów, gdyż wtedy nie odzyskają pożyczonych pieniędzy. To jak najbardziej oczywiste. Kolejną kwestią jest to, iż największe podmioty mają świadomość tego, aby nie dopuścić do załamania całego rynku kredytowego, a jakiekolwiek problemy osób regulujących zobowiązania jak najbardziej mogłyby na to wpłynąć.

Słowa to jedno, jednak każdy kredytobiorca czeka na konkretne czyny, które korzystnie wpłyną na ich sytuację. Instytucją czuwającą nad rynkiem bankowości w Polsce jest Związek Banków Polski, który wydał szereg zaleceń dla baków, mających ułatwić życie wszystkim osobom spłacającym swoje zobowiązania. Warto wskazać na dwie kluczowe kwestie, które najmocniej oddziałują na kredytobiorców.


Jak uzyskać wakacje kredytowe w czasie pandemi?


Najważniejsza kwestia to chyba tzw. wakacje kredytowe. O co dokładnie chodzi? Analizując kwestię jaką jest koronawirus a kredyt hipoteczny i pojawiające się określenie wakacji kredytowych, należy sobie wyjaśnić to pojęcie. Związek Banków Polskich zalecił, aby banki zagwarantowały możliwość odroczenia spłaty raty kapitałowej lub raty kapitałowo-odsetkowej m.in. kredytów mieszkaniowych na okres do trzech miesięcy, wydłużając przy tym termin spłaty właśnie o taki czas. W zależności od rozwoju pandemii, okres ten może oczywiście zostać wydłużony o kolejne miesiące.

Wszystko sprowadza się do tego, aby zdalnie i bez wychodzenia z domu, ograniczając prawdopodobieństwo szerzenia się pandemii załatwiać wszelkie formalności. Tak jest i w przypadku wakacji kredytowych. Banki jak najbardziej przekonują się do tego rozwiązania, oferując załatwianie spraw za pośrednictwem narzędzi on-line. W przypadku wakacji kredytowych chodzi o to, że w czasie zostaje odłożona część kaptitałowa kredytu, a nadal należy spłacać odsetki. Oczywiście, dla wielu osób taka kilkumiesięczna przerwa od spłaty długu i tak z pewnością okaże się sporym ułatwieniem, które może uchronić przed bankructwem bądź popadaniu w spiralę długów. Należy jednak pamiętać, iż chcąc skorzystać z wakacji kredytowych, należy złożyć odpowiednie oświadczenia wymagane przez bank


Obniżenie stóp procentowych marzec 2020, a wysokość WIBOR


Kolejne niezwykle ważne usprawnienie dotyczy stóp procentowych, które zostały obniżone po raz pierwszy od przeszło pięciu lat do najniższych w historii rodzimej gospodarki poziomów. Automatycznie wpłynęło to na zmniejszenie WIBOR 3M i 6M odpowiednio do poziomów 1,5% oraz 1,52%. Oddziałuje to oczywiście na niższe raty obecnych i przyszłych kredytobiorców. Bezsprzecznie warto wiedzieć, co to jest WIBOR. Mówiąc najprościej, wysokość WIBOR wpływa bezpośrednio na wysokość raty kredytowej, zatem jej obniżenie z pewnością ułatwi spłatę zobowiązań wielu kredytobiorcom.

Ogólnie mówiąc coraz więcej banków solidarnie akceptuje wszelkie rekomendacje Związku Banków Polskich. Absolutnie warto podkreślić w tym miejscu, iż sytuacja jaką jest koronawirus a kredyt hipoteczny jest jak najbardziej rozwojowa. Bezsprzecznie należy śledzić wszelkie pojawiające się nowe informacje. O wszystkim regularnie informuję na naszym fanpage’u Małycha Business Finance, tworząc codziennie raport ze wszystkimi nowymi danymi. Podsumowując, jestem przekonana, że im dłużej będzie trwać negatywna sytuacja związana z pandemią, tym więcej ułatwień i ulg będzie oferowanych kredytobiorcom, aby nie dopuścić do załamania się rynku oraz całej gospodarki.


Czy wnioskować dziś o kredyt hipoteczny?


Jak kwestia jaką jest koronawirus a kredyt hipoteczny będzie oddziaływać na przyszłość? Właśnie taka wątpliwość towarzyszy z pewnością praktycznie każdemu potencjalnemu kredytobiorcy. Ogólnie mówiąc, ciężko mi dokładnie przewidzieć, co dokładnie się wydarzy. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej i bankowości mogę jednak z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, co czeka rynek kredytowy.

Przede wszystkim myślę, że generalnie na rynku pewnie będzie odbywać się mniej transakcji związanych z nieruchomościami, jednak potrzeba zakupów nadal będzie wysoka. Niezależnie od tego, jak długo potrwa stan zagrożenia koronawirusem, ludzie będą szukali nowych czy większych mieszkań bądź domów. Dlaczego tak uważam? Powiększenie rodziny, zmiany pracy, sprawy osobiste… Takie czynniki motywacyjne, nawet przy panującej pandemii COVID 19 ciągle będą istotne dla wielu osób i mocno podtrzymają funkcjonowanie rynku nieruchomości.


Nowe sposoby liczenia zdolności kredytowej przez banki


Banki w żaden sposób nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże wahania. W ich interesie będzie stabilność rynku kredytów hipotecznych jak i samych nieruchomości. Oczywiście, zapewne inaczej będzie liczona na przykład zdolność kredytowa. Jednym z przykładów jest chociażby wprowadzany dodatkowy bufor na dochód netto klientów, jeżeli okres kredytowania będzie równy lub dłuższy niż 25 lat. W takiej sytuacji zdolność kredytowa będzie kalkulowana tak, jak gdyby kredyt był udzielony na 25 lat (wymóg nowej Rekomendacji S).

Nie wszystkie banki jeszcze się tego stosują. Czy na tego typu zmianach mogą skorzystać potencjalni kredytobiorcy? No właśnie… Każdy sprowadza teraz takie pytania to kwestii oddziałujących na cały rynek, zapominając chociażby o zdecydowanie bardziej istotnych czynnikach jak chociażby zdolność kredytowa czy możliwości regulowania zobowiązań. Koronawirus a kredyt hipoteczny to w danym momencie silna zależność. Nic jednak nie zastąpi dobrego eksperta kredytowego, który dzięki rozpoznaniu danej sprawy będzie w stanie zaproponować szereg najdogodniejszych rozwiązań.


Koronawirus a banki


Jak jednak w pierwszych dniach swoistego szoku związanego z rozwojem pandemii w Polsce działają same banki? Przede wszystkim praktycznie każda instytucja bankowa ogranicza obsługę oddziałową poprzez czasowe zamknięcie placówek. Z moich obserwacji wynika, iż absolutnie nie wpływa to jednak na procesy przyznania kredytów hipotecznych. Wynika to z faktu, iż wnioski analizowane są w centralach banków. Co ważne, większość banków potwierdziła wydłużenie okresów przyznania kredytu hipotecznego, ze względów na brak pracowników. W zależności od sytuacji może ulec to przedłużeniu. Coraz częściej pojawiają się informacje, aby klienci byli powiadamiani przez swoich ekspertów kredytowych o tym, że szczegółowo powinni zapoznać z umową przed jej podpisaniem, aby maksymalnie uprościć cały proces kredytowy. Akurat w tej kwestii nie jest to dla mnie nic nowego, gdyż zawsze dokładnie omawialiśmy z moimi Klientami wszelkie aspekty umowy kredytowej.

Ogólnie mówiąc moja praca jako eksperta kredytowego przechodzi do online. Ja osobiście w najbliższym czasie dwóch planuję spotykać sei nadal z klientami za pośrednictwem Skype. Uważam to rozwiązanie za maksymalnie funkcjonalne oraz w pełni bezpieczne i wygodne dla wszystkich. Elastycznie dostosowuję się do potrzeb każdego klienta, prezentując równolegle jak najwyższe standardy pracy. Gwarantuję przy tym pełną satysfakcję i zadowolenie wszystkim osobom, zwracającym się do mnie z prośbą o pomoc.


Dlaczego nie warto chodzić do banku?


Osoby przygotowujące się do uzyskania kredytu hipotecznego mają dwie drogi – bezpośrednia wizyta w banku lub skorzystanie z chociażby z mojej, bezpłatnej pomocy jako eksperta kredytowego. W pełni pomogę w całym procesie kredytowym oraz wskażę porównanie ofert co najmniej kilku czy też nawet kilkunastu banków. Zawsze rekomenduję wybór doradcy kredytowego, szczególnie w bieżącym okresie szerzącej się pandemii. Czy moja sugestia związana jest z tym, że sama pracuję w charakterze Eksperta kredytowego? Oczywiście, nie da się uciec od tego typu sugestii. Równolegle potrafię jednak przytoczyć mnóstwo argumentów przemawiających za korzystaniem z pomocy eksperta kredytowego.


Oszczędność czasu i pieniędzy


Akurat te kwestie to przewaga Eksperta kredytowego nie tylko w aktualnej sytuacji związanej z pandemią. Doradca kredytowy czy warto – takie pytanie zadaje sobie wiele osób. No właśnie – jak więc rzeczywiście jest? Przede wszystkim ja jako ekspert kredytowy zajmuję się obsługą procesów kredytowych zawodowo. Z racji tego jestem w stanie zagospodarować na to taką ilość czasu, jaka będzie niezbędna. Potencjalny kredytobiorca może w pełni zająć się swoimi obowiązkami, nie przejmując się w żaden sposób formalnościami kredytowymi.

Co więcej, mam dostęp do oferty każdego banku i potrafiąc rzetelnie wyliczyć zdolność kredytową w ciągu chwili mogę przedstawić różne warianty kredytów hipotecznych. Nie podlega dyskusji, iż potencjalny kredytobiorca musiałby poświęcić na to zdecydowanie większą ilość czasu, bez gwarancji poprawności oceny zdobytych ofert. Dlaczego jednak jest to oszczędność pieniędzy? Ja jako ekspert kredytowy potrafię wskazać rzetelnie najlepszy wariant kredytowy. Nie narażam klientów na niepotrzebną spłatę zobowiązania w zdecydowanie wyższych ratach, niż jest to konieczne. No i chyba kwestia interesująca niejedną osobę – praca eksperta kredytowego jest w pełni bezpłatna. Jak to możliwe? Zgodnie z tym, co reguluje ustawa o kredycie hipotecznym, wynagradza mnie bank, z którego oferty finalnie zdecyduje się skorzystać dany kredytobiorca.


Ograniczenie kontaktów


Wybierając bank możesz być pewien, że czeka Cię spotkanie z szerokim gronem osób. Tak nierzadko wyglądają odgórnie narzucone procedury. Pomimo aktualnie wdrażanych środków bezpieczeństwa, nie unikniesz wizyty w banku. Jak ja sobie z tym radzę? Spotykam się z osobami zwracającymi się do mnie z prośbą o pomoc za pośrednictwem Skype. Dzięki temu mogę w pełni dostosować się do wymogów moich Klientów. Nie jest dla mnie problemem omówienie sprawy kredytowej w godzinach porannych czy wieczornych, respektując tryb życia każdego z Was. Czy bank będzie tak bardzo chętny dostosować się do Waszych potrzeb? Tak, ale pod warunkiem, że preferujecie godziny odpowiadające otwarciu danej jednostki banku, jednak wątpliwe, że zrobią to sprawnie za pośrednictwem online.


Zminimalizowanie formalności kredytowych


To chyba kluczowa kwestia. Koronawirus a kredyt hipoteczny wymuszają inicjowanie nowych działań. Jesteśmy razem z moim zespołem w ciągłej gotowości, indywidualnie traktując każdą sprawę kredytową. Na spotkaniu ze mną wszystko odbywa się w pełni zdalnie. Dwa razy w tygodniu otrzymujesz od nas raport, w którym przedstawiam Ci, które sprawy udało się załatwić i na jakim etapie realizacji znajduje się Twój proces kredytowy.

W naszym biurze funkcjonuje stanowisko Eksperta ds. dokumentów. Możesz być pewien, że nad Twoim wnioskiem czuwają co najmniej dwie osoby – to nasza przewaga rynkowa. Gwarantuje to sprawność realizacji każdej sprawy. No dobrze, ale jednak co z kwestią banku? Wszystkie formalności jesteśmy w stanie zorganizować z pomocą kuriera. Od momentu wyboru przez Ciebie oferty kredytowej, aż do podpisu pod ostatnim dokumentem. Tak dobrze to rozumiesz… Z moją pomocą jako eksperta kredytowego jesteś w stanie uzyskać korzystny kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu! Nadal w to nie dowierzasz? Skontaktuj się ze mną i sprawdź samemu, jak rzeczywiście działamy. Pamiętaj, że nic Cię to nie kosztuje!


Jak bez wychodzenia z domu przygotować się do podjęcia kredytu hipotecznego w wielu bankach jednocześnie? 


Moja praca polega na kontakcie z klientem. Nikt jednak nie powiedział, że nie może mieć on miejsca w Internecie na przykład poprzez Skype. Świat zmienia się dynamicznie, a co za tym idzie, również i nasze potrzeby. Okazuje się, że siedząc w domu możemy załatwić wiele spraw, w tym spotkać się dzięki technologii z Ekspertem Kredytowym. Jak to wygląda w praktyce? Opiszę to na moim przykładzie.

Jestem w stanie z pomocą platformy Skype poprowadzić prezentację wielu ofert bankowych poprzez udostępnienie mojego ekranu dla klienta. Wygląda to dokładnie tak samo jak w biurze na spotkaniu osobistym ze mną. Jedyna różnica polega na tym, że każdy z nas siedzi wygodnie w swoim domu. Następnie możemy wrócić do rozmowy widząc siebie wzajemnie. Wtedy jestem w stanie opowiedzieć, jak wygląda proces kredytowy krok po kroku oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.


Jak zdalnie wnioskować o kredyt hipoteczny?


Czy w taki sam sposób można również złożyć wniosek kredytowy? Tak, mam już za sobą takie doświadczenia. Ponieważ mój blog o kredytach jest miejscem, które odwiedzają ludzie z całej Polski bardzo często trafiają do mnie osoby spoza Warszawy. W takiej sytuacji po spotkaniu Skype umawiamy się na przekazanie przeze mnie listy wymaganych dokumentów. Wniosek wypełniamy dzięki aplikacji internetowej jaką mamy przygotowaną dla naszych klientów. Udostępniam Wam do dostęp, wpisujecie dane jakich potrzebujemy do wniosków bankowych i system wypełnia dokumenty. Następnie podczas drugiej rozmowy na Skype jesteśmy w stanie podpisać wnioski, które wcześniej przygotowane otrzymujesz ode mnie drogą mailową. Ostatnim krokiem jest wysłanie do mnie tych wniosków na koszt mojego biura poprzez kuriera oraz złożenie ich przeze mnie w wybranych wcześniej wspólnie bankach.

Czy to koniec naszej współpracy? To dopiero początek. Koronawirus a kredyt hipoteczny nie stanowią żadnej przeszkody! Dwa razy w tygodniu otrzymujesz ode mnie raport z pracy nad Twoim wnioskiem kredytowym drogą mailową, pozostając w kontakcie telefonicznym. Po otrzymaniu trzech decyzji kredytowych (dla bezpieczeństwa klienta wnioskujemy zawsze do minimum trzech banków) umawiamy kolejne spotkanie przez Skype lub telefon i wspólnie wybieramy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Ostatnie nasze spotkanie to analiza umowy kredytowej, dzięki czemu jesteś przygotowany do podpisania świadomie kredytu hipotecznego. Jestem również w stanie wybrać placówkę banku w mieście jakie mi wskażesz, ponieważ dziś pośrednicy kredytowi pracują z bankami poprzez tak zwane procesy centralne. Polega to na tym, że niezależnie z jakiego miasta kupujesz nieruchomość, wniosek i tak jest analizowany w centralach banków, które zazwyczaj są w Warszawie. Wszyscy eksperci kredytowi poprzez platformy internetowe zajmują się wnioskami swoich klientów.

Epidemia, brak czasu, brak chęci wychodzenia z domu? Nie jest to przeszkodą do tego, abym Ci pomogła w wybraniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego!


Koronawirus a kredyt hipoteczny – Podsumowanie


Taka kwestia jaką jest koronawirus a kredyt hipoteczny znacząco wpłynęła na nasze codzienne życie. Razem z całym zespołem uważnie śledzimy rozwój na rynku kredytowym oraz nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki zakres pełnowartościowych porad dotyczących bieżącej sytuacji jak i przewidywań przyszłościowych.

Jak w kilku krokach bez wychodzenia z domu uzyskać kredyt hipoteczny?

 1. Jeżeli planujesz uzyskanie kredytu hipotecznego, skontaktuj się ze mną! Umówimy się na spotkanie za pośrednictwem Skype
 2. O dogodnej dla Ciebie porze porozmawiamy za pośrednictwem Skype. Dzięki temu wyliczę Twoją zdolność kredytową oraz przedstawię Ci w jasny sposób wszelkie formalności
 3. Cały czas możesz poświęcić pracy lub rodzinie, a ja z moim zespołem zajmę się formalnościami. Będziesz otrzymywać ode mnie raporty postępów, będąc w kontakcie
 4. Jeśli niezbędne okażą się jakiekolwiek dokumenty, zorganizujemy to z pomocą kuriera
 5. Po otrzymaniu kilku pozytywnych decyzji kredytowych, za pośrednictwem Skype wspólnie wybierzemy najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt hipoteczny
 6. Bez wychodzenia z domu z naszą pomocą możesz cieszyć się kredytem hipotecznym!

Dbamy o bezpieczeństwo każdej zgłaszającej się do nas osoby. Potrafimy elastycznie dostosować się do wymogów każdego z Was. Zapraszam każdą osobę do spotkania ze mną za pośrednictwem Skype. Policzę Twoją zdolność kredytową i wskażę Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego. Razem z całym zespołem zadbamy o cały proces kredytowy i formalności w taki sposób, abyś mógł uzyskać kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu! Dosłownie? Tak, dokładnie w taki sposób! Co więcej, moja pomoc jako eksperta kredytowego jest dla Ciebie w pełni bezpłatna. Wynagradza mnie bank, którego ofertę zdecydujesz się wybrać!


Zleć Nam Pozyskanie Najlepszego Kredytu Hipotecznego

Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie


Olga Małycha – Ekspert Kredytów Hipotecznych


Obserwuj nas na Facebook: Małycha Business Finance i Małycha Nieruchomości Premium


Pomocne Materiały:


Strony, osoby i tematy wymienione we wpisie:


Sprawdź nasz blog nieruchomości:


Małycha Business Finance – Z miłości do nieruchomości i finansów – nasze usługi wynagradza bank

doradca kredytowyOlga i Dawid Małycha to właściciele firmy pośrednictwa kredytowego, oraz agencji nieruchomości operującej na rynku Premium i mieszkań inwestycyjnych.

Przez kilkanaście lat ze spektakularnymi sukcesami budowali swoje kariery zawodowe w sektorze bankowym. Pracowali min. jako Dyrektor Departamentu Sprzedaży zarządzając wsparciem sprzedaży kilkutysięcznej organizacji. W 2015 r. zdecydowali się założyć Małycha Business Finance, a później Małycha Nieruchomości Premium i skoncentrować na wspieraniu innych w biznesie nieruchomości i finansów.

W każdym roku zespół MBF pomaga uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkudziesięciu milionów złotych. Olga pracuje jako Ekspert Kredytowy, Dawid kieruje agencją nieruchomości, prowadzi tam zespół zajmujący się zakupem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości rynku Premium.

Szukasz możliwości na rynku nieruchomości? Sprawdź ten adres Małycha Nieruchomości Premium

5/5 - (1 vote)

Oceń powyższy artykuł:

5/5 - (1 vote)

Zostaw proszę komentarzTreści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Czy jesteś ciekawy
kim jesteśmy?

Potrzebujesz najlepszego kredytu? Napisz do Nas!

Skontaktuj się z Nami

©2017 Małycha Business Finance